Neděle 19. září. Svátek má Zita.

79. pobočka Fio banky se otevřela v Praze

Banky Fio banka 16.01.2017 | 12:40 0 Komentářů

Fio banka dnes otevřela novou pobočku v pražských Vysočanech. Klienti si zde mohou založit účty bez poplatků, vyřídit hypotéku nebo se poradit o investování do cenných papírů. Celkově se jedná již o 79. obchodní místo této ryze české banky v České republice.

Fio banka staví na unikátním spojení nízkonákladové online banky a široké sítě poboček, kterou postupně rozšiřuje. Nově ji klienti najdou ve Vysočanech v Praze 9. Pobočka se nachází nedaleko metra B Vysočanská na adrese Sokolovská 352/215 a nabízí bankovní i investiční služby, hotovostní pokladnu nebo možnost vyřešit úvěr na bydlení s hypotečním specialistou. Do výlohy pak brzy přibude bankomat dostupný nepřetržitě každý den. Nová pobočka v pražských Vysočanech je sedmdesátou devátou, kterou Fio banka v České republice otevřela.

„Neustále optimalizujeme a rozšiřujeme počet míst, kde nás mohou klienti navštívit. V některých městech stěhujeme pobočky do větších a komfortnějších prostor, v některých hledáme ideální místo pro otevření nové. Kromě toho reagujeme i na zvýšený zájem o naše hypotéky, v letošním roce chystáme zřídit první samostatnou pobočku, která se bude věnovat výhradně úvěrům na bydlení. Věříme, že ji už brzy představíme na rohu pražských ulic V Celnici a Havlíčkova,“ dodává k otevření nové pobočky Jakub Schmid, ředitel klientské divize Fio banky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.