Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

5 nových malých a středních podniků se zapojilo do programu ELITE UniCredit CEE Lounge

UniCredit CEE Lounge s potěšením vítá 5 nových společností ve své průkopnické iniciativě, která je součástí programu ELITE skupiny Londýnské burzy cenných papírů (London Stock Exchange) pro urychlení růstu perspektivních nových společností.

Nové členské společnosti pocházejí ze tří zemí regionu střední a východní Evropy (CEE), kde skupina UniCredit aktivně působí. UniCredit CEE Lounge dosud přijala více než 40 společností z 10 zemí v celé síti CEE skupiny UniCredit.

Cílem UniCredit CEE Lounge je pomoct malým a středním podnikům připravit se na další fázi svého růstu. Tento program má zvýšit povědomí účastníků o kapitálových trzích a různých dostupných možnostech financování, přičemž jim také poskytuje přímý přístup k investorům. Společnosti z předchozích šesti sekcí programu již začaly s moduly školení a koučování výkonných pracovníků.

Tuto sedmou sekci UniCredit CEE Lounge tvoří tyto společnosti:

  • AutoPlus, Bulharsko
  • Eurosped, Bulharsko
  • ScaleFocus, Bulharsko
  • Jaffa, Srbsko
  • Gama Recycle, Turecko

„Již čtvrtý rok za sebou můžeme nabízet klientům z řad malých a středních podniků jedinečnou a cennou příležitost zapojit se do programu ELITE, který jim umožní posílit jejich společnost a přímo se spojit s kapitálovými trhy. Poskytnutím podpory těmto společnostem prostřednictvím dvouletého školení v rámci programu se také můžeme učit, přizpůsobovat se a měnit způsob, jakým spolupracujeme s malými a středními podniky v souladu s jejich potřebami. Takto posilujeme základy našich dlouhodobých vztahů s klienty z řad malých a středních podniků jako skutečný partner a poradce,“ uvedl Andrea Diamanti, ředitel firemního a investičního bankovnictví a privátního bankovnictví pro střední a východní Evropu skupiny UniCredit.

Luca Peyrano, generální ředitel programu ELITE, uvedl: „Jsem potěšen, že program ELITE přivítal novou skupinu mezinárodních firem. Stále rostoucí celosvětový úspěch programu ELITE představil firmy, které spojily Latinskou Ameriku, Evropu a Afriku. V letošním roce se připojilo 150 nových firem. Ty zdůrazňují rozmanitost, dynamiku a sílu našich nových, ale i stávajících partnerství. Jsme hrdí na to, že díky programu ELITE podporujeme přístup k financím a finančnímu vzdělávání pro více než 850 těch ambiciózních firem po celém světě. Daným firmám umožňujeme inovovat, expandovat a růst. Těšíme se na další rozšíření firem v rámci programu ELITE.“

Pět společností, které se zapojily do předcházejících sekcí programu ELITE – Jidvei (Rumunsko), Lanaco (Bosna a Hercegovina), NiceLabel (Slovinsko), Pro Diagnostic (Slovensko) a TOKIC (Chorvatsko) – dostane během dnešního ceremoniálu v Londýně osvědčení ELITE, kterým se završí ukončení jejich dvouletého školení. Osvědčení ELITE potvrzuje připravenost těchto malých a středních podniků vstoupit na trh, čelit investorům a hledat různé dostupné možnosti financování.

Program ELITE od svého začátku v roce 2012 podpořil již více než 850 mezinárodních společností. V současnosti má rostoucí komunita programu více než 1 000 účastníků včetně poradců, společností a investorů. Služby programu ELITE jsou navrženy tak, aby plnily individuální potřeby každé společnosti vybrané do projektu UniCredit CEE Lounge, přičemž UniCredit bude zapojena do školicích modulů a vzdělávání a zpřístupní vlastní služby podpory na míru pro malé a střední podniky. Program ELITE pomáhá zajistit, aby rychle rostoucí společnosti byly informovány o různých dostupných možnostech financování a aby také byly řádně připraveny na setkání s potenciálními investory. Více informací naleznete na https://www.elite-growth.com/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.