Unie společností finančního zprostředkování a poradenství

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Španělská 2 120 00, Praha 2
Telefon: +420 221 628 507-8
Fax: +420 221 628 509
Email: info@usfcr.cz
Web: www.usfcr.cz
Poznámka:

Nejvýznamnější profesní sdružení finančních poradců varuje před unáhlenými závěry ve věci nahrávání telefonních hovorů

Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR), coby nejvýznamnější oborové sdružení finančních zprostředkovatelů a poradců, varuje před unáhlenými závěry ve věci nahrávání telefonických hovorů s klienty.

Řídící výbor ČAFP posiluje profesor Jaroslav Daňhel

Českou akademii finančního plánování (ČAFP), společnou vzdělávací platformu Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) a Vysoké školy finanční a správní (VŠFS), posílila význačná osobnost pojistného a finančního trhu. Profesor Jaroslav Daňhel se stává předsedou řídícího výboru akademie a je tak dalším zvučným jménem, které činnost ČAFP zaštítí.

Finanční zprostředkovatelé a poradci sjednali ve čtvrtém čtvrtletí 2017 klientům finanční produkty v celkové hodnotě necelých 18 miliard Kč

Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) a Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, z.s. (AFIZ, z.s.) vydávají společnou tiskovou zprávu o základních parametrech finančně poradenského trhu ČR ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017[1]. Dodatečně uváděným údajem je počet nově obsloužených klientů, který v daném období dosáhl celkem 64 338 retailových i korporátních zákazníků.

Vyjádření USF k pozastavení členství společnosti Broker Trust, a.s.

Rada Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) rozhodla dne 14. 9. 2017 o pozastavení členství společnosti Broker Trust, a.s., po dobu, než společnost splní opatření k nápravě uložená ji předchozím rozhodnutím.

Pozastavení členství společnosti Broker Trust, a.s.

Rada Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) rozhodla dne 14. 9. 2017 o pozastavení členství společnosti Broker Trust, a.s., po dobu, než společnost splní opatření k nápravě uložená ji předchozím rozhodnutím Rady USF.

Řady USF rozšiřuje společnost Lekvi & Partners s.r.o.

Představenstvo Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) na svém červencovém jednání schválilo přijetí společností Lekvi & Partners s.r.o. za řádného člena unie. USF tak dále posiluje své postavení coby nejvýznamnější české sdružení finančních zprostředkovatelů a poradců, aktuálně o společnost zaměřenou především na financování bydlení.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Finanční zprostředkovatelé a poradci sjednali ve druhém čtvrtletí 2017 klientům finanční produkty v celkové hodnotě přes 24 miliard Kč

Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) a Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, z.s. (AFIZ, z.s.) vydávají společnou tiskovou zprávu o základních parametrech finančně poradenského trhu ČR ve druhém čtvrtletí roku 2017. Dodatečně uváděným údajem je počet nově obsloužených klientů, který v daném období dosáhl celkem 94 499 retailových i korporátních zákazníků.

USF: Zastoupení českého trhu finančního poradenství na evropské úrovni opět posílilo

Evropská federace finančních poradců a zprostředkovatelů (European Federation of Financial Intermediaries and Financial Advisers – FECIF), která je s více než 230 000 koncovými finančními zprostředkovateli největší oborovou asociací na evropské úrovni, si na svém březnovém zasedání ve Vídni zvolila nové vedení. Nové složení exekutivního týmu FECIF je výbornou zprávou především pro český finančně-poradenský trh, jehož […]

Finanční zprostředkovatelé a poradci sjednali ve čtvrtém čtvrtletí 2016 klientům finanční produkty v celkové hodnotě přes 25 miliard Kč

Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) a Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, z.s. (AFIZ, z.s.) vydávají společnou tiskovou zprávu o základních parametrech finančně poradenského trhu ČR ve čtvrtém čtvrtletí roku 2016. Dodatečně uváděným údajem je počet nově obsloužených klientů, který v daném období dosáhl celkem 95 196 retailových i korporátních zákazníků.

Unie pokračuje v nastoupeném kurzu, hlavním cílem je stabilní podnikatelské prostředí a kvalitní služby pro zákazníky

Členové Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) se sešli na jubilejní desáté valné hromadě, aby zvolili členy nejužšího vedení a projednali aktuální strategické otázky.