Saxo Bank

Datum založení: 0.2009.0
Sídlo: Na poříčí 1079/3a, Nové Město, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 22 620 1580
Fax: +420 22 620 1581
Email: psprague@saxobank.com
Web: https://www.home.saxo/cs-cz
Poznámka:

Saxo Capital Markets vstupuje na jihoafrickou půdu

Saxo Capital Markets přichází s odpovědí na rostoucí poptávku po investičních příležitostech v Jihoafrické republice a oznamuje vstup do tohoto regionu.

Saxo Bank vykázala opět zisk

Dánská investiční banka a specialista na obchodování a investice udržuje s čistým ziskem ve výši 618 milionů DKK (zhruba 2,07 miliardy CZK) kurz rekordních výsledků z loňského roku.

Saxo Bank spouští aplikaci SaxoTrader pro iPhone® a Android

Saxo Bank, specialista na on-line obchodování a investice, představuje novou obchodní aplikaci pro iPhone® a Android, která zároveň přináší nejnovější zprávy z trhů. Aplikace je ke stažení zdarma. Poskytne bez jakéhokoliv omezení informace z finančních trhů, především pak zprávy, analýzy, video blogy, komentáře, průzkumy, finanční kalendář, kurzy a grafy více než 13 tisíc investičních instrumentů.

Saxo Bank spouští obchodování opční kontraktů

Saxo Bank, specialista na obchodování a investice, rozšiřuje nabídku derivátů o opční kontrakty. Opční kontrakty zahrnují zalistované opce na akciové indexy, komodity, úrokové sazby, měny a dluhopisy. Jsou dostupné přes obchodní platformy banky SaxoTrader, SaxoWebTrader a MobilTrader.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře