RENOMIA GROUP

RENOMIA se stala titulárním partnerem Ženské basketbalové ligy

Praha, 27. září 2019 – Společnost RENOMIA, vedoucí pojišťovací makléř v České republice, se stala partnerem nejvyšší ženské basketbalové soutěže. Během sezóny 2019/2020 tak budou nejlepší české ženské basketbalové týmy soutěžit v RENOMIA Ženské basketbalové lize (zkráceně RENOMIA ŽBL).

RENOMIA NETWORK potvrdila pozici jedničky na trhu. Členové sítě zprostředkovali pojistné za 3 miliardy

RENOMIA NETWORK, největší síť pojišťovacích zprostředkovatelů v České republice, která se specializuje na pojištění firem a podnikatelů, slaví významný milník. Během letošního srpna došlo v souhrnu ke zprostředkování pojistného ve výši 3 miliardy korun. RENOMIA NETWORK je na trhu přes deset let a je důležitou součástí celé RENOMIA GROUP. Aktuálně sdružuje 185 členů, kteří na spolupráci s RENOMIA […]

Aleš Masopust se stává obchodním ředitelem RENOMIA BENEFIT

Aleš Masopust se od 1. srpna 2019 stal obchodním ředitelem RENOMIA BENEFIT, které je součástí společnosti RENOMIA a je poskytovatelem řešení pro zaměstnanecké benefity firem. Masopust je nově zodpovědný za upevnění pozice RENOMIA v oblasti v úvěrů, spoření, zprostředkování investic a pojištění pro fyzické osoby a za řízení rozvoje obchodního modelu RENOMIA BENEFIT napříč skupinou.  

Kam investovat?
Nejnovější komentáře