NN Životní pojišťovna

IČ: 40763587
Datum založení: 0.1992.0
Sídlo: Nádražní 344/25
150 00 Praha 5, Smíchov
Telefon: +420 257 471 111
Infolinka: 800 159 159
Fax: +420 257 473 555
Email: klient@nn.cz
Web: http://www.nn.cz/
Poznámka: Dříve ING Životní pojišťovna

NN Životní pojišťovna spouští před létem akci Milionová dálnice

Ještě předtím, než se lidé rozjedou auty na letní dovolené, nabízí jim NN Životní pojišťovna významné rozšíření krytí nejzávažnějších následků dopravních nehod na cestách. Každý, kdo si sjedná životní pojištění NN Život nebo NN Smart, dostane v rámci hlavního krytí 1 000 000 Kč navíc v případě smrti úrazem na dálnici v naprosté většině evropských zemí.

NN pojišťovna a penzijní společnost má novou ředitelku komunikace a mluvčí

Šéfkou komunikace NN pojišťovny a penzijní společnosti se s platností od 1. dubna stala Ester Fleischerová. Dosud zodpovídala z pozice manažerky za interní a externí komunikaci firmy, v nové pozici bude mít na starosti také kontakt s médii.

Mark Vermeule novým CRO společnosti NN ČR/SR

Mark Vermeule bude s platností od 1. dubna 2018 jmenován novým ředitelem pro řízení rizik (CRO) pojišťovny a penzijní společnosti NN pro Českou republiku a Slovensko. Vermeule působí ve skupině NN již sedmým rokem a ve funkci vystřídá Fredericka Lathioora, který se po čtyřech letech v České republice přesunul na stejnou pozici v NN v Řecku.

NN Životní pojišťovna získala ocenění Czech Superbrands 2018

Potvrzení nejvyšší kvality z pohledu zákazníků i odborné veřejnosti v sobě spojuje titul Czech Superbrands, jedno z nejprestižnějších ocenění, na které může obchodní značka dosáhnout. Společnost NN toto ocenění získala již třetí rok po sobě, v roce 2018 jej už podruhé obdržela NN Životní pojišťovna.

Základní čistý hospodářský výsledek ING za druhé čtvrtletí roku 2016 činí 1 417 milionů eur

Banky 04.08.2016 0 Komentářů

ING vykazuje výrazný obchodní růst a pokračuje v naplňování strategických priorit Think Forward. ING získala v prvním pololetí roku 2016 přibližně 650 000 nových retailových zákazníků a získala přibližně 350 000 zákazníků primárního bankovnictví. Ve druhém čtvrtletí roku 2016 došlo k nárůstu úvěrů o 14,8 miliard eur díky poskytování finančních prostředků klientům napříč regiony a sektory.

Den vzácných onemocnění: Crohnova choroba sužuje čím dál více lidí, připojištění proti ní nabízí jen zlomek pojišťoven

Dvacátý osmý únor je Dnem vzácných onemocnění, jehož cílem je upozornit na tuto problematiku. Vzácných onemocnění je přibližně 8000 a definuje je výskyt u maximálně pěti z 10 000 lidí. Jednou z takových nemocí je i Crohnova choroba, jejíž incidence v posledních letech dramaticky stoupá. V České republice jí dnes podle statistik trpí téměř 18 000 osob, což je o 44 % více než před deseti lety. Nemoc přitom podle odborníků výrazně zhoršuje ...

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

On-line si lze pořídit už i životní pojištění. ING ProAktiv si dokonce můžete sami poskládat

ING ProAktiv je díky své jedinečnosti a srozumitelnosti stále vyhledávanějším rizikovým životním pojištěním. ING Životní pojišťovna proto připravila další novinku. Od 15. ledna si mohou klienti on-line sestavit rizikové životní pojištění ProAktiv zcela libovolně dle svých potřeb. Kromě přednastavených balíčků si totiž mohou na internetu nově volně vybírat z celkem 14 samostatných připojištění včetně dětských a nastavit si výši krytí. Na ...

Kampaň změnila pojistné podmínky: ING standardně nabízí dvojnásobné plnění smrti při dopravní nehodě

ING Životní pojišťovna od ledna trvale zdvojnásobuje pojistné plnění u připojištění smrti úrazem v případě dopravní nehody. Tato úprava životního pojištění je reakcí na zájem klientů o toto plnění, který projevili v rámci časově omezené akce na konci roku 2014. Bonus dvojnásobného plnění se kromě motorových vozidel vztahuje také na MHD, kola, motorky i chodce, pokud dojde k nehodě s vymezenými dopravními prostředky.

Jedináčci jsou zdravější, vyhýbají se jim i úrazy

Podle průzkumu ING Životní pojišťovny ročně onemocní na 90 % dětí. Každé druhé dítě se už někdy zranilo. Děti se sourozenci přitom musejí lékaře navštívit až 1,5krát častěji než jedináčci. Na nemocnost má vliv také prevence – děti, jejichž rodiče dbají na zdravý životní styl, jsou k onemocnění a zranění méně náchylné.

ING Životní pojišťovna oceňuje krok ČAP směrem k samoregulaci

Nově vzniklá samoregulační opatření České asociace pojišťoven hodnotí ING Životní pojišťovna velice pozitivně. Podle vedení společnosti se samoregulace trhu pojišťovnám vrátí především ve větší spokojenosti klientů. ING Životní pojišťovna přitom už většinu nově zavedených standardů dlouhodobě uplatňuje.