MasterCard

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Národní 41
110 00 Praha 1
Telefon: +420 22 44 22 848
Web: http://www.mastercard.cz/
Poznámka:

Se samolepkou MasterCard® PayPass™ získáte na Open Air Festivalu 20% slevu na nápoje

Banky 31.07.2012 0 Komentářů

Společnost MasterCard připravila pro návštěvníky Open Air Festivalu další výhody. Se samolepkou MasterCard® PayPass™ čekají na návštěvníky 20% slevy na alko i nealko nápoje. Navíc si budou moci vyzkoušet netradiční technologie v MasterCard Priceless Experience Zone.

MasterCard a Deutsche Telekom spojují své síly v oblasti mobilních plateb v Evropě

Banky 02.07.2012 0 Komentářů

Společnosti MasterCard Europe a Deutsche Telekom informovaly o svém spojenectví v Evropě, jehož cílem je umožnit spotřebitelům vstup do bezhotovostního světa a používání mobilních telefonů jako bezpečného, jednoduchého a chytrého způsobu placení.

Na český trh přichází nová metoda mobilních plateb: MasterCard Mobile

Banky 21.06.2012 0 Komentářů

Společnost MasterCard Europe společně s partnery ČSOB, Era a Wincor Nixdorf, představuje na českém trhu novinku pro mobilní platby, službu MasterCard Mobile. Tato moderní platforma má široké uplatnění a umožňuje placení mobilním telefonem na internetu, ale např. i pro dárcovské platby, jízdné, placení v kamenných obchodech atp. MasterCard Mobile se rozebíhá i v okolních zemích. Na českém trhu bude fungovat od konce roku 2012, nyní se testuje beta verze.

Studie MasterCard česká centra rozvoje: Jihomoravský, Liberecký a Plzeňský kraj mají nejlepší systémy veřejné dopravy v ČR

Banky 14.06.2012 0 Komentářů

Společnost MasterCard přichází s výsledky 1. části letošní unikátní studie MasterCard česká centra rozvoje, kterou tradičně zpracoval tým odborníků z Vysoké školy ekonomické v Praze. Studie se v první části letošního projektu zaměřila na hodnocení systémů veřejné dopravy ve všech 14 krajích a jejich krajských městech. V letošním žebříčku nejlépe uspěl Jihomoravský, Liberecký a Plzeňský kraj a město Plzeň.

Studie MasterCard: Praha je na 31. místě turisticky nejatraktivnějších měst světa

Společnost MasterCard představila studii Global Destination Cities Index 2012, která analyzuje cestovní ruch jednotlivých světových metropolí. Celkově hodnotí možnosti cestování ve 132 městech po celém světě a mapuje také, jak turisté v destinacích utrácejí. Na prvním místě se umístil Londýn, na druhém Paříž a na třetím Bangkok. Hlavní město České republiky, Praha, se umístilo na úctyhodném 31. místě.

Svět zatím není připraven na mobilní platby, MasterCard má řešení pro přechodné období i budoucnost

Banky 28.05.2012 0 Komentářů

Ani v technologicky nejvyspělejších zemích zatím nejsou dostatečně zralé podmínky pro masové rozšíření mobilních plateb. Přestože MasterCard světově vede ve zkušenostech s pokročilými komerčními řešeními pro mobilní platby, nabízí i jednodušší a dostupnější řešení, např. nálepky PayPass, které rovněž přinášejí rychlé a pohodlné placení.

Nejnovější komentáře
Kam investovat?
Soutěžte s MasterCard a filmem Líbáš jako ďábel o předplacené PayPass karty

Banky 11.05.2012 0 Komentářů

Společnost MasterCard se stala hlavním partnerem nového českého filmu Líbáš jako ďábel. V rámci tohoto partnerství připravila pro milovníky filmů ojedinělou soutěž. V období od 10. května do 8. června 2012 mohou soutěžit na facebookových stránkách MasterCard ČR o předplacené karty ve formě samolepky na mobil s MasterCard® PayPass™ v hodnotě 600 Kč. Cílem je přesvědčit zákazníky, aby vyzkoušeli placení s PayPass a jeho výhody – ...

Platby nové generace – MasterCard představuje PayPass Wallet Services

Banky 09.05.2012 0 Komentářů

Společnost MasterCard Worldwide představila PayPass Wallet Services – nový celosvětový platební program pro banky, obchodníky a partnerské organizace, který díky bezpečným platbám jediným kliknutím myší, dotykem displeje tabletu nebo přiložením chytrého telefonu urychlí a usnadní zákazníkům nákupy v obchodech nebo na síti.

Platební karty MasterCard oslavují v peněženkách Čechů 20 let

Banky 16.02.2012 0 Komentářů

Zatímco na počátku devadesátých let byly platební karty v ČR téměř neznámé, dnes již Česká republika patří k poměrně vyspělým trhům s vysokou penetrací „plastikových peněz“. Počet vydaných karet podle Sdružení pro bankovní karty (SBK) v ČR přesáhl 9,9 miliónů. Rozvinutá je i akceptační a technologická síť. Trh platebních karet navíc stále skýtá další příležitosti dynamického rozvoje.