Komerční banka

IČ: 45317054
Datum založení: 0.1992.0
Sídlo: Na Příkopě 33/969, 114 07 Praha 1
Telefon: +420 485 262 800
Infolinka: 800 111 055
Email: mojebanka@kb.cz
Web: http://www.kb.cz/

Makroekonomická prognóza Komerční banky: Česká ekonomika v mírné recesi

Banky 30.03.2012 0 Komentářů

Česká ekonomika se v celém druhém pololetí loňského roku nacházela v mírné recesi, kde by měla setrvat ještě v prvním čtvrtletí letošního roku. Hlavní příčinou jsou úsporná fiskální opatření ve většině zemí EU snižující zahraniční poptávku po českém zboží; úspory na vládní úrovni pak samozřejmě pokračují i v České republice s negativním dopadem do domácí poptávky. Z recese by se české hospodářství mohlo dostat ve druhém ...

Novinky Komerční banky zpřístupní odměny širší skupině klientů

Banky 26.03.2012 0 Komentářů

Komerční banka představila změny sazebníku platné k 1. červnu 2012. Jejich cílem je zpřístupnit výhody konceptu MojeOdměny širší skupině klientů a zároveň umožnit dosažení vyšších odměn za používání běžných bankovních služeb. Dochází také k dalšímu zjednodušení sazebníku KB.

AGROÚVĚR PGRLF 3+ sníží náklady na investice do zemědělské techniky na minimum

Banky 23.03.2012 0 Komentářů

Společnost Société Générale Equipment Finance připravila na období jara výhodnou nabídku financování nákupu zemědělské techniky. Díky novému produktu AGROÚVĚR PGRLF 3+ mohou v současné době zemědělci snížit náklady na financování nové techniky na minimum.

Société Générale Equipment Finance financovala v roce 2011 pořízení majetku v hodnotě 7,2 miliardy korun

Banky 12.03.2012 0 Komentářů

Společnost Société Générale Equipment Finance financovala v  roce 2011 pořízení majetku v hodnotě 7,2 miliardy korun, což představuje meziroční nárůst o 6,5 %.

Druhou nejbezpečnější bankou v regionu střední a východní Evropy vyhlášena Komerční banka

Banky 08.03.2012 0 Komentářů

Studie prestižního magazínu Global Finance[1] opakovaně vyhodnotila Komerční banku jako jednu z nejbezpečnějších bank na rychle se rozvíjejících trzích střední a východní Evropy. Po loňském titulu nejbezpečnější banky obsadila letos KB v hodnocení skvělé druhé místo.

Penzijní fond Komerční banky vykázal za rok 2011 zisk ve výši 676 milionů korun

Penze 07.03.2012 0 Komentářů

Penzijní fond Komerční banky dosáhl za rok 2011 zisku 676 milionů korun. Na základě rozhodnutí valné hromady připíše účastníkům za uplynulý rok zhodnocení ve výši 2,04 %. 

Nejnovější komentáře
 • Art: Zranil vás někdo? Máte nárok na odškodnění

  Zdravím prozba sem po napadení a už 7 měsíců na národním 6 operaci 2 operace hlava 4 operace ruka s trvali a nasledkama soudni znalec ohodnotil mi 716.6 bodů zajímalo by mne o kolik bolestné de sem porad na národním dekuju

 • Richard Fuld: Nedostatek zdrojů? Ten problém neexistuje

  Hezký článek. Škoda jen, že se omezil pouze na ropu. Koncept vzácných a omezených zdrojů je špatný obecně. Nic neškodí (jednotlivci i společnosti) více, než to, že uvěří tomu, že jejich možnosti jsou limitovány omezenými zdroji a že se musí tomuto omezení přizpůsobit. ...

 • Uz nebluzni sudruh: Hitlerův recept na hospodářský zázrak

  Keci. Kazda odnoz socialistov ci narodnych alebo internacionalnych ziju z toho co si napoziciavaju a ukradnu. Aby hlupakom prorozdelili slubili im svetlejsie zajtrajsky a aj tak nakoniec vzdy skrachuju..takze nie banky ale neschopni hlupaci co socialistov drzia u moci.

 • úvěr v aaa: Prodej finančních produktů v autobazarech: Katastrofa!

  Když si každý přečte to co má ve smlouvě, tak nemůže vzniknout žádná problém, já jsem si úvěr, který jsem vyřídil v AAA auto přečetl, a vše bylo v pohodě.

 • Radek: Nová pobočka Equa bank byla otevřena v České Lípě

  Jsem rozený "českolípák" a tuhle možnost určitě někdy rád využiju, protože u Equa bank mám účet.

Kam investovat?
Před dvaceti lety zprovoznila Komerční banka první online bankomat ve střední a východní Evropě

Banky 21.02.2012 0 Komentářů

Před dvaceti lety, ve středu 19. února 1992, zprovoznila Komerční banka první bankomat ve střední a východní Evropě, který byl online napojený přímo do řídícího centra. Byl to jeden z prvních kroků pro masové rozšíření bankomatů a díky spolupráci bank na vytvoření jednotného systému se tak bankomaty staly běžnou součástí života obyvatel ČR.

Komerční banka a Visa Europe zahajují mobilní platby pomocí iPhone

Banky 17.02.2012 0 Komentářů

Komerční banka a Visa Europe spustí v polovině letošního roku bezkontaktní mobilní platby pro telefony iPhone 4 a iPhone 4S s využitím ochranného rámečku iCarte od společnosti Wireless Dynamics. Tato služba se ke spuštění připravuje v reakci na neustále rostoucí oblibu telefonů iPhone včetně nejnovějšího modelu 4S, která je v České republice velmi znatelná.

Eurozóna v recesi, česká ekonomika na hraně

Makro 02.02.2012 0 Komentářů

Ekonomika eurozóny, kam směřuje drtivá většina českých exportů, patrně již v loňském závěrečném čtvrtletí spadla do recese, kde by se měla udržet i v první polovině letošního roku. Vzhledem k tomu, že česká ekonomika v posledních dvou letech roste výlučně díky čistým exportům, musí se nutně hospodářské zpomalení v eurozóně promítnout i ve výkonnosti českého hospodářství.

Komerční banka vyplatila svým klientům na odměnách již více než 270 mil. Kč

Banky 31.01.2012 0 Komentářů

Od startu konceptu MojeOdměny vyplatila Komerční banka na odměnách svým klientům již více než čtvrt miliardy korun. V České republice ojedinělý koncept cenové politiky umožňuje klientům sbírat finanční odměny za to, že využívají běžné bankovní služby.