Komerční banka

IČ: 45317054
Datum založení: 0.1992.0
Sídlo: Na Příkopě 33/969, 114 07 Praha 1
Telefon: +420 485 262 800
Infolinka: 800 111 055
Email: mojebanka@kb.cz
Web: http://www.kb.cz/

Balíček Můjúčet využívá již více než 200 tisíc klientů Komerční banky

Banky 18.10.2012 0 Komentářů

MůjÚčet od Komerční banky si za rok a půl existence založilo již více než 200 tisíc klientů. Součástí balíčku je i unikátní koncept MojeOdměny, díky němuž mohou klienti získat vedení účtu zcela bez poplatků a řadu dalších výhod. Inovativní novinkou je debetní verze oblíbené Lady karty s atraktivním slevovým programem.

KOMERČNÍ BANKA ZÍSKALA CENU HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN NEJLEPŠÍ BANKA 2012

Banky 12.09.2012 0 Komentářů

Komerční banka získala cenné vítězství v prestižním hodnocení bankovních domů, které pořádá každoročně ekonomický deník Hospodářské noviny. Zvítězila v kategorii Nejlepší banka 2012, na druhém místě se umístila v kategorii Bankovní inovátor 2012 a na třetím v kategorii Nejpřívětivější banka 2012.

Komerční banka a AMSP ČR uzavřely smlouvu o spolupráci

Banky 11.09.2012 0 Komentářů

Komerční banka a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR dnes podepsaly smlouvu o spolupráci. Smlouva byla uzavřena v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu, na kterém se obě firmy prezentují.

Komerční banka rozšiřuje nabídku produktů a služeb pro firmy obchodující mezi českou republikou a Ruskou federací

Banky 10.09.2012 0 Komentářů

Komerční banka nabízí firmám, které obchodují s Ruskou federací, široké spektrum produktů a služeb. Speciální běžný účet Ruská platba umožní klientům realizovat příchozí a odchozí platby za zvýhodněných podmínek. Klienti, kteří si účet založí do 31. prosince 2012, navíc získají jeho bezplatné vedení až do 30. června 2013. Partnerem KB na ruské straně je sesterská banka Rosbank, člen skupiny Société Générale.

Komerční banka nadále posiluje oblast bezkontaktních plateb

Banky 06.09.2012 0 Komentářů

Komerční banka představila další novinku v oblasti bezkontaktních plateb na českém trhu. Po spuštění bezkontaktních plateb pro mobilní telefony s operačními systémy iOS i Android v srpnu 2012 zařazuje do nabídky bezkontaktní verze všech kreditních karet: prestižní karty Platinum, A kartu i oblíbenou Lady kartu, která je určena především ženám.

Komerční banka zprovoznila sedmistý bankomat

Banky 04.09.2012 0 Komentářů

Počet instalovaných bankomatů Komerční banky překročil hranici 700. V bankomatech KB provedli držitelé karet v prvním pololetí letošního roku bezmála 15 milionů výběrů v celkovém objemu 59 miliard Kč, což představuje téměř 19 % hotovosti vybrané ze všech bankomatů v ČR.

Nejnovější komentáře
 • #nemámslov: Fond-show: Conseq Invest fond dluhopisů nové Evropy

  Tak to je síla!!! Bez licence, bez povolení, bez povinných zkoušek z úvěrů a hypoték. Veřejně a ještě s webovou stránkou. Tak ten má celou ČNB víte kde...vy ostatní stále dělejte v záznamech z jednání elaboráty, provádějte poctivou analýzu, připravujte se na povinné ...

 • Insider: Fond-show: Conseq Invest fond dluhopisů nové Evropy

  Lukáš Štork stále na scéně… i bez licencí. Kde jsi, slavná ČNB, se svým dozorem a kontrolami? Hlavně že kontrolujete směrnice a aktualizace směrnic a jiné zbytečnosti, to by vám šlo. K čemu tedy ...

 • Insider: Fond-show: Conseq Invest fond dluhopisů nové Evropy

  Lukáš Štork stále na scéně… i bez licencí. Kde jsi, slavná ČNB, se svým dozorem a kontrolami? Hlavně že kontrolujete směrnice a aktualizace směrnic a jiné zbytečnosti, to by vám šlo. K čemu tedy jste? ...

 • Podmínky přiznání důchodu v Německu: Důchodové podmínky v Německu

  Možná úplně hloupý dotaz, ale chci se zeptat, zda je toto pravda....(přesvědčovala mě o tom známá a moc ji nevěřím), že v Německu je nastaven takový systém při žádání o důchod, kdy se v žádosti uvedou veškeré úspory na všech účtech, nejen penzijní připojištění a ...

 • Kamil: Vysoké příjmy a invalidní důchod? Připravte se na chudobu

  A vy si myslíte, že lidi se jménem Margita budou pracovat ? Cha !

Kam investovat?
STUDENTSKÉ KONTO OD KOMERČNÍ BANKY NABÍZÍ BONUS 500 KČ A ŘADU DALŠÍCH VÝHOD

Banky 03.09.2012 0 Komentářů

Konto G2.2 od Komerční banky nabízí mladým lidem a studentům za výhodných podmínek vše, co ke správě svých financí potřebují.  Prvních 3000 nových klientů, kteří si konto G2.2 založí nejpozději do 31. října 2012 může získat také bonus 500 Kč.

Komerční banka rozšířila pravomoci svého ombudsmana

Banky 17.08.2012 0 Komentářů

S účinností od 1. 8. 2012 rozšířila Komerční banka pravomoci ombudsmana, který řeší sporné situace mezi vybranými společnostmi Skupiny KB a jejich klienty. Pomoci ombudsmana mohou nově využít také klienti Factoringu KB a SG Equipment Finance Czech Republic.

KOMERČNÍ BANKA SPOUŠTÍ iKARTU – BEZKONTAKTNÍ PLATBY S TELEFONY iPHONE

Banky 10.08.2012 0 Komentářů

Komerční banka jako první banka v České republice nabídne prostřednictvím limitované edice iKarty uživatelům telefonů iPhone 4 a iPhone 4S možnost využívat bezkontaktní platby na všech platebních terminálech, které tento způsob úhrady akceptují. KB tak pokračuje v rozšiřování a zlepšování nabídky produktů a služeb v oblasti bezkontaktních plateb.  

Skupina Komerční banky zaznamenala zrychlení přílivu vkladů a zvýšila objem úvěrů klientům

Banky 01.08.2012 0 Komentářů

Objem obchodních aktivit Komerční banky ke konci prvního pololetí 2012 významně narostl. Objem úvěrů poskytnutých klientům Skupiny KB meziročně stoupl o 8,0 % na 456,2 miliardy Kč. Zrychlil růst objemů vkladů od klientů, na meziročních 6,5 %, přičemž jejich celkový objem dosáhl 582,4 miliardy Kč. Díky vyšším úrokovým příjmům a ziskům z finančních operací, a také několika jednorázovým položkám, vykázala Komerční banka nárůst provozních ...