J&T Banka

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Pobřežní 14
186 00 Praha 8
Telefon: +420 221 710 111
Infolinka: 800 707 606
Fax: +420 221 710 211
Email: info@jtbank.cz
Web: http://www.jtbank.cz/
Poznámka:

ČEZ: 3Q15 výsledky zaostaly za očekáváním, podle očekávání snížen cíl EBITDA

ČEZ oznámil výsledky za 3Q15, které s výjimkou tržeb zaostaly za odhadem trhu. ČEZ také snížil celoroční cíl na zisk EBITDA, což bylo nicméně očekáváno. Projekce na č.zisk zůstala beze změny.

J&T VENTURES opět investuje do slibných start-up projektů

Banky 19.10.2015 0 Komentářů

J&T VENTURES, venture kapitálový fond J&T BANKY, si vybral další start-upové projekty, do kterých zainvestoval. Po prvních investicích, které fond uskutečnil v zimě letošního roku, získaly nyní podporu projekty: Dateio se svou platformou pro cílený marketing;  Pygmalios s nástroji pro behaviorální analytiku fyzického chování zákazníků a dění v obchodě a společnost 720° s analytickým řešením, které pomáhá se správou kvality ...

J&T BANKA nabízí dluhopisy EPH Financing CZ

J&T Banka, v roli manažera emise, od 30. září nabídne dluhopisy společnosti EPH Financing CZ, která je 100% dceřinou společností Energetického a průmyslového holdingu. Cenné papíry v nominální hodnotě 1000 Kč se splatností v roce 2018 ponesou roční úrokový výnos ve výši 4,2 %. Kupon bude vyplácen pololetně, vždy v březnu a v září. Emise dluhopisů v celkové hodnotě 2 miliardy korun je na základě schváleného prospektu nabízena veřejně a ...

Ruská J&T BANK AO má nového akcionáře

Banky 04.09.2015 0 Komentářů

Novým akcionářem ruské privátní banky J&T BANK AO se stala soukromá čínská společnost CEFC China Energy Company Limited (CEFC). V rámci rozvíjející se spolupráce mezi CEFC a bankovní skupinou J&T FINANCE GROUP  SE, získala čínská společnost v ruské bance 50% podíl. Celá transakce podléhá schválení regulátorů v Rusku.

J&T BANKA dosáhla za první polovinu roku miliardového čistého zisku. Bilanční suma banky ke konci sledovaného období pak přesáhla 146miliard korun.

Banky 24.08.2015 0 Komentářů

J&T BANKA, jedna z nejvýznamnějších privátních bank na českém trhu, uzavřela dle neauditovaných konsolidovaných výsledků první pololetí roku 2015 s bilanční sumou ve výši 146,747 miliard korun, což představuje 17% meziroční nárůst. Čistý zisk za dané období činil 1,035 miliard korun a zaznamenal tak v meziročním porovnání 11% růst.

J&T COMBI, nová řada produktů J&T BANKY kombinuje vklady a investice

Banky 17.06.2015 0 Komentářů

J&T BANKA, jedna z nejvýznamnějších privátních bank na českém trhu, přichází na trh s novou řadou produktů s názvem J&T COMBI, která představuje spojení termínovaného vkladu se zvýhodněnou úrokovou sazbou a investice do fondu. 

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

J&T BANKA WEALTH REPORT: Průzkum česko-slovenských dolarových milionářů

Vstupte do světa těch nejbohatších, těch nejnáročnějších, do světa českých a slovenských dolarových milionářů. Už po páté přináší J&T BANKA, privátní banka úspěšných, pohled na jejich investiční myšlení a chování. Seznamte se se závěry jedinečné studie Wealth Report a zjistěte spolu s námi, jak naši bohatí žijí, kde vidí největší hrozby současné společnosti a kam investují.

J&T Banka: PPF nabídne odkup všem akcionářům CETIN a O2 CR

Majoritní akcionář PPF uvedl, že během června vyhlásí odkup akcií pro CETIN i pro pokračující O2 CR a současně požádá o finanční asistenci 32,2 mld. Kč jen společnost CETIN.

Rok 2014 znamenal pro J&T BANKU více než 20% meziroční nárůst bilanční sumy. Ta ke konci sledovaného období přesáhla úroveň 133,8 miliard korun.

Banky 09.04.2015 0 Komentářů

J&T BANKA, jedna z nejvýznamnějších privátních bank na českém trhu, uzavřela dle auditovaných konsolidovaných výsledků rok 2014 s bilanční sumou ve výši 133,801 miliard korun, což představuje 21% meziroční nárůst. Provozní zisk za dané období činil 1,686 miliard korun a zaznamenal tak v meziročním porovnání téměř 40% růst.

J&T VENTURES rozdal start-upům první investice v řádu desítek milionů korun

J&T VENTURES, venture kapitálový fond J&T BANKY, po necelém roce své existence rozdal start-upům první investice. Vybranými projekty, které získaly podporu, jsou FetView se svým zdravotnickým softwarem a ICE GATEWAY GmbH s unikátním hardwarovým a softwarovým řešením využívajícím veřejného osvětlení k vytvoření páteřní infrastruktury (IaaS = Infrastructure as a Service) pro koncept Smart City.