Golden Gate CZ a.s.

IČ: 248
Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Holubova 2517/4, Praha 5 – Smíchov 150 00
Telefon: 776 448 853
Infolinka: 251 554 836
Email: info@goldengate.cz
Web: www.goldengate.cz
Poznámka:

Veselé Vánoce! Golden Gate CZ nabízí v ČR exkluzivně 100 sad unikátních australských mincí

Poradenská společnost Golden Gate CZ, specialista na spoření do zlata a stříbra, připravila na letošní Vánoce lahůdku pro všechny milovníky drahých kovů – kolekci tří nádherných australských mincí z ryzího stříbra, kterých je pro český trh k dispozici pouze 100 sad.

Zlato mějte na třech místech, nákup přes internet skýtá vysoká rizika

Investice 06.09.2012 1 Komentář

Investiční zlato je vnímáno již desítky let jako tzv. bezpečný přístav. Je považováno za konzervativní dlouhodobou investici, která je výbornou ochranou proti inflaci. Svou povahou by tedy mělo být vyhledáváno jedinci, kteří mají vysokou averzi k riziku. Přes tento svůj postoj však mnoho z nich velmi riskuje, aniž by si to uvědomovali. Často totiž nakupují zlato z nedůvěryhodných zdrojů a nemají nad ním kontrolu.  

Stříbro má obrovský potenciál, Češi však věří více zlatu

Cena stříbra se od začátku roku zvýšila o 20 % a leden dokonce tento drahý kov prožil nejsilnější za posledních 30 let. Přestože se o tom moc nemluví, tak zlato není jedinou zajímavou investicí mezi drahými kovy. I stříbro totiž vstoupilo do nového roku ambiciózně a nabízí zajímavou investiční příležitost. Čeští investoři však nadále upřednostňují spíše zlato. Z dat poradenské společnosti Golden Gate CZ, která se na investování do zlata a ...

Nejnovější komentáře
Kam investovat?