Golden Gate CZ a.s.

IČ: 248
Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Holubova 2517/4, Praha 5 – Smíchov 150 00
Telefon: 776 448 853
Infolinka: 251 554 836
Email: info@goldengate.cz
Web: www.goldengate.cz
Poznámka:

Češi chtějí změnit spoření, ale moc pro to neudělají, ukázal průzkum

Většina Čechů by chtěla změnit způsob, jakým si spoří peníze, ale jen pětina lidí je ochotná pro to něco udělat. Nejspokojenější jsou investoři do nemovitostí nebo drahých kovů. Vyplývá to z průzkumu agentury NMS pro Golden Gate CZ.

Zájem o stříbro raketově roste. Golden Gate CZ prodala 4,2 tuny

Lídr českého trhu s investičním zlatem a stříbrem společnost Golden Gate CZ zaznamenala ve třetím čtvrtletí 2016 výrazný nárůst prodeje stříbra. V porovnání s minulým rokem zájem o tento kov vzrostl o 80 procent, prodalo se ho 4,2 tuny. Firma vykázala zisk před zdaněním téměř 12 milionů Kč, shodně jako ve stejném období minulého roku. 

Vyšehradské fórum: Bankovní systém opakovaně selhává

Bankovní systém selhal a selhává opakovaně dál. Politickým a ekonomickým elitám ve vládách a centrálních bankách není radno věřit. Narůstající zadlužování veřejného sektoru povede k úpadku světové ekonomiky a rozpadu Evropské unie. Tato nelichotivá vize budoucnosti zazněla na čtvrtém ročníku konference Vyšehradské fórum.

Vyšehradské fórum 2016 aneb O čem politici nemluví

Přední čeští a slovenští ekonomové, aktuální témata, zasvěcené informace. Ve středu 19. října 2016 od 18:00 začíná v Kongresovém centru Praha již čtvrtý ročník Vyšehradského fóra, konference pro všechny, kteří se zajímají o investice a své finance. 

Češi spoří do drahých kovů 1 500 korun měsíčně

Češi investují do drahých kovů dlouhodobě stabilní částku okolo 1 500 Kč měsíčně. Přes 65 procent lidí si spoří na důchod, ostatní zejména pro své potomky. Jako hlavní důvod uvedli obavu ze znehodnocování peněz. Vyplývá to z průzkumu společnosti Golden Gate, kterého se letos na jaře zúčastnilo 600 respondentů.

Golden Gate CZ: Poptávka po spoření do zlata a stříbra vzrostla za poslední rok trojnásobně

Cena zlata vzrostla za poslední 4 měsíce o 150 dolarů za unci a na tento růst reagují i Češi. Zvýšený zájem projevují zejména o spořící plány, jejichž počet vzrostl podle dat společnosti Golden Gate CZ za poslední čtvrtletí o 74 %. Od října loňského roku se zvýšila poptávka po spoření do drahých kovů už více než trojnásobně.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Veselé Vánoce! Golden Gate CZ nabízí v ČR exkluzivně 100 sad unikátních australských mincí

Poradenská společnost Golden Gate CZ, specialista na spoření do zlata a stříbra, připravila na letošní Vánoce lahůdku pro všechny milovníky drahých kovů – kolekci tří nádherných australských mincí z ryzího stříbra, kterých je pro český trh k dispozici pouze 100 sad.

Zlato mějte na třech místech, nákup přes internet skýtá vysoká rizika

Investice 06.09.2012 1 Komentář

Investiční zlato je vnímáno již desítky let jako tzv. bezpečný přístav. Je považováno za konzervativní dlouhodobou investici, která je výbornou ochranou proti inflaci. Svou povahou by tedy mělo být vyhledáváno jedinci, kteří mají vysokou averzi k riziku. Přes tento svůj postoj však mnoho z nich velmi riskuje, aniž by si to uvědomovali. Často totiž nakupují zlato z nedůvěryhodných zdrojů a nemají nad ním kontrolu.  

Stříbro má obrovský potenciál, Češi však věří více zlatu

Cena stříbra se od začátku roku zvýšila o 20 % a leden dokonce tento drahý kov prožil nejsilnější za posledních 30 let. Přestože se o tom moc nemluví, tak zlato není jedinou zajímavou investicí mezi drahými kovy. I stříbro totiž vstoupilo do nového roku ambiciózně a nabízí zajímavou investiční příležitost. Čeští investoři však nadále upřednostňují spíše zlato. Z dat poradenské společnosti Golden Gate CZ, která se na investování do zlata a ...