Golden Gate CZ a.s.

IČ: 248
Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Holubova 2517/4, Praha 5 – Smíchov 150 00
Telefon: 776 448 853
Infolinka: 251 554 836
Email: info@goldengate.cz
Web: www.goldengate.cz
Poznámka:

Hodnota starých mincí jde skokově nahoru. Díky rostoucí ceně zlata

Investoři a sběratelé, kteří v minulých letech nakoupili zlaté nebo stříbrné mince, si nyní mnou ruce. Některé série zhodnotily za poslední desetiletí až trojnásobně. Může za to rostoucí cena zlata a stříbra. Další série se své zhodnocení teprve chystají.

Cílové částky spoření s Golden Gate už vzrostly na 11,5 miliardy

Golden Gate CZ, lídr českého trhu s investičním zlatem a stříbrem, zvýšil v pololetí objem cílových částek spořicích smluv na 11,5 miliardy korun. To představuje meziroční nárůst o 21 procent. Od začátku roku cílové částky vzrostly o 1,6 miliardy korun.

Cena zlata rychle klesá kvůli Fedu

Americká centrální banka (FED) naplánovala na prosinec zvýšení úrokových sazeb, což doprovází krátkodobé oslabení cen zlata, stříbra a platiny. Zlato kleslo za poslední týden o více než 40 dolarů na dnešních 1246 dolarů za unci.

Golden Gate CZ prodala za devět měsíců zlato a stříbro za 1,1 miliardy

Lídr českého trhu s investičním zlatem a stříbrem společnost Golden Gate CZ utržil za devět měsíců letošního roku 1,1 miliardy Kč. Loni ve stejném období tržby činily 785 milionu korun.

Češi chtějí změnit spoření, ale moc pro to neudělají, ukázal průzkum

Většina Čechů by chtěla změnit způsob, jakým si spoří peníze, ale jen pětina lidí je ochotná pro to něco udělat. Nejspokojenější jsou investoři do nemovitostí nebo drahých kovů. Vyplývá to z průzkumu agentury NMS pro Golden Gate CZ.

Zájem o stříbro raketově roste. Golden Gate CZ prodala 4,2 tuny

Lídr českého trhu s investičním zlatem a stříbrem společnost Golden Gate CZ zaznamenala ve třetím čtvrtletí 2016 výrazný nárůst prodeje stříbra. V porovnání s minulým rokem zájem o tento kov vzrostl o 80 procent, prodalo se ho 4,2 tuny. Firma vykázala zisk před zdaněním téměř 12 milionů Kč, shodně jako ve stejném období minulého roku. 

Nejnovější komentáře
Kam investovat?
Vyšehradské fórum: Bankovní systém opakovaně selhává

Bankovní systém selhal a selhává opakovaně dál. Politickým a ekonomickým elitám ve vládách a centrálních bankách není radno věřit. Narůstající zadlužování veřejného sektoru povede k úpadku světové ekonomiky a rozpadu Evropské unie. Tato nelichotivá vize budoucnosti zazněla na čtvrtém ročníku konference Vyšehradské fórum.

Vyšehradské fórum 2016 aneb O čem politici nemluví

Přední čeští a slovenští ekonomové, aktuální témata, zasvěcené informace. Ve středu 19. října 2016 od 18:00 začíná v Kongresovém centru Praha již čtvrtý ročník Vyšehradského fóra, konference pro všechny, kteří se zajímají o investice a své finance. 

Češi spoří do drahých kovů 1 500 korun měsíčně

Češi investují do drahých kovů dlouhodobě stabilní částku okolo 1 500 Kč měsíčně. Přes 65 procent lidí si spoří na důchod, ostatní zejména pro své potomky. Jako hlavní důvod uvedli obavu ze znehodnocování peněz. Vyplývá to z průzkumu společnosti Golden Gate, kterého se letos na jaře zúčastnilo 600 respondentů.

Golden Gate CZ: Poptávka po spoření do zlata a stříbra vzrostla za poslední rok trojnásobně

Cena zlata vzrostla za poslední 4 měsíce o 150 dolarů za unci a na tento růst reagují i Češi. Zvýšený zájem projevují zejména o spořící plány, jejichž počet vzrostl podle dat společnosti Golden Gate CZ za poslední čtvrtletí o 74 %. Od října loňského roku se zvýšila poptávka po spoření do drahých kovů už více než trojnásobně.