Fio banka

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Millennium Plaza,
V Celnici 10
117 21 Praha 1
Telefon: +420 224 346 111
Infolinka: 800 100 339
Email: fio@fio.cz
Web: http://www.fio.cz/

Končí letní prázdniny, začíná škola investování

Fio banka zahájila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM registrace do podzimní školy investování. Od září do prosince uspořádá celkem 100 seminářů v téměř 60 městech po celé České republice.

Nová kampaň s Jiřím Mádlem a Markem Danielem… Fíííjoo!

Banky 14.08.2012 0 Komentářů

Česká Fio banka zahajuje v polovině srpna novou kampaň, kterou chce podpořit svůj bezpoplatkový účet pro fyzické osoby i podnikatele a investování na burze on-line.

Fio banka otevírá třetí pobočku v Brně, celkem má již 67 poboček

Banky 13.08.2012 0 Komentářů

Fio banka dnes otevřela novou brněnskou pobočku v městské části Brno-střed. Ve výloze je již od konce července v provozu bankomat.

Fio Smartbanking umožňuje nově správu platebních karet

Banky 10.08.2012 0 Komentářů

Fio banka zpřístupnila na Google Play novou verzi aplikace pro telefony s operačním systémem Android. Upgrade aplikace nabízí klientům s vlastními kartami Fio banky možnost zobrazovat realizované karetní transakce nebo spravovat parametry karet.

Fio banka nabízí slevu 0,5 % při refinancování hypotéky

Lidé, kteří chtějí získat lepší podmínky pro refinancování hypotéky, nyní mohou u Fio banky získat slevu 0,5 % z úrokové sazby. Nově tak činí minimální pevná úroková sazba 3,01 % p.a.

Fio banka spustila nový systém devizových směn v aplikaci e-Broker

Klienti, kteří investují s Fio bankou, mohou nově v pracovních dnech v čase 9:00 – 16:30 provádět on-line konverzi v aplikaci e-Broker za aktuální a výhodnější kurzy odvozené od aktuálního vývoje na devizovém trhu, a to pro objemy nad 10 tis. USD (a ekvivalent v jiných měnách).

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • jan hock: EDBUSY: Půjčte si – a nesplácejte!

  Když ostatní společnosti zamítnou půjčku, protože máte negativní záznam v registru nebo protože nemůžete doložit příjem tak nezoufejte a požádejte si o půjčku u nás. Nepotřebujeme doložit příjem a hlavně nenahlížíme do registrů. Nemáme důvod Vám zamítnout půjčku, ...

 • vis.maior: Koronavirus a storno dovolené: Jaké máte možnosti?

  Mělo by tam být ustanovení o vyšší moci, protože toto je vyšší moc. Zkuste se obrátit na advokáta, kt. tyto věci řeší - https://www.cikr.cz/sluzby/zkazena-dovolena/

 • Světoví nikdy nebudete: Zamávejme ropě. Ale bojme se jejího konce

  Vážení, napřed se naučte česky než začnete v článku používat cizí "termity", kterým ani nerozumíte!

 • STEJNĚ PŘIDAT: Jsou snížení daní a helikoptérové peníze opravdu nesmysl?

  Dobrý den, proč valorizace není stejná u všech důchodců. Když jdeme nakupovat ceny platí pro všechny stejná. Zvýšení je taky stejné a tak kdo má velký důchod dostane přidáno o hodně víc jako důchodce s malým důchodem. Jsem za to aby všichni dostali STEJNĚ PŘIDÁNO.

 • Richard Fuld: Přehled úrokových sazeb na spořicích účtech

  Aktuálně některé banky na úročených vkladech spíše prodělávají, protože v případě, že má banka nadbytek vkladů, pak má možnost půjčit nadbytečnou likviditu na mezibankovních trzích za nižší úrok, než jaký úrok mnohé banky platí svým klientům na spořících ...

Fio banka vydává vlastní karty, klienti mohou využít i bezkontaktního placení

Banky 06.06.2012 0 Komentářů

Fio banka začala vydávat vlastní platební karty. Nově mohou klienti získat zdarma nejen elektronickou, ale i embosovanou kartu, využít mohou stejně jako dosud 10 bezplatných výběrů měsíčně z bankomatů Fio banky. Pro příznivce moderních technologií jsou připraveny bezkontaktní karty. 

Počet stažení mobilních aplikací bank v ČR přesáhl 100 tisíc

Banky 22.05.2012 0 Komentářů

Mobilní aplikace bank v České republice nabírají na popularitě. V celkovém součtu už bohatě přesáhly hranici 100 tisíc stažení z online obchodů jednotlivých mobilních platforem. Vyplývá to z ankety serveru Médiář.cz mezi tuzemskými bankovními domy.

Fio banka má již 66 poboček, nově působí v Bruntále

Banky 02.05.2012 0 Komentářů

Fio banka dnes otevírá novou pobočku v Bruntále. Po Písku, Českém Těšíně, Lounech a Jindřichově Hradci jde již o pátou novou pobočku Fio banky od začátku roku 2012.

Fio účet bez poplatků získáte nyní i v Jindřichově Hradci

Banky 23.04.2012 0 Komentářů

Fio banka otevřela již pětašedesátou pobočku v České republice, její služby jsou nově dostupné v Jindřichově Hradci. Po pobočce v Písku jde o další posílení dostupnosti služeb Fio banky v Jihočeském kraji.