Fidelity International

Datum založení: 0.0.0
Web: https://www.fidelity.cz/
Poznámka:

Investiční výhled Fidelity International pro 2. čtvrtletí 2019

Kontrast mezi posledním čtvrtletím roku 2018 a prvním čtvrtletím roku 2019 by nemohl být větší. Rychlý posun v náladě trhů od pesimismu k optimismu vyvolaný současnou politikou amerického FEDu a obchodním napětí mezi USA a Čínou vše rozpohyboval.

Komentář Fidelity International – „FED vyčkává a uvidí“

Poselství z květnové schůzky amerického FEDu je jasné a jednoduché – po holubičích signálech, které přišly v březnu, včetně revizí očekávání, updatovaného vývoje sazeb, jenž nepředpokládá v roce 2019 jejich růst, a oznámeném konci kvantitativního uvolňování bez zvýšení sazeb – je včerejší zpráva hlavně o trpělivosti a kontinuitě.

Fidelity International: Investoři se poohlížejí po rizikových dluhopisech

Světové trhy s rizikovými aktivy mají od počátku roku výnos 6,7 procenta Fidelity International pozitivně hodnotí evropské rizikové dluhopisy Holubičí postoje FEDu a ECB a oživení rizikového sentimentu pomohlo letos světovým trhům s rizikovými dluhopisy dosáhnout výnosů 6,7 procenta. Andrea Iannelli, investiční ředitel společnosti Fidelity International, vysvětluje i to, proč bude vysoký výnos pro investory […]

Komentář Fidelity International: Jak ovlivňují vztahy mezi Čínou a Spojenými státy světový obchod?

Paras Anand, ředitel asset managementu Asia Pacific, Fidelity International uvádí, že přestože posun obchodních vztahů mezi USA a Čínou z bodu mrazu měl krátkodobě pozitivní dopad na oba trhy i globální ekonomiku, nebylo by moudré přikládat tomu velkou váhu vzhledem k předpokládanému budoucímu vývoji trhu.

Komentář Fidelity International: Jak vypadají britské investice při nevyřešeném brexitu?

O Brexitu není stále jasno. Je otázkou, zda v tomto chaosu kupovat anglické akcie? Vypadá to, že ano.

Průzkum Fidelity International: Korporátní sentiment klesá, ale recese bezprostředně nehrozí

Podle nejnovějšího analytického průzkumu Fidelity International klesl globální korporátní sentiment na úrovně, jaké nebyly od roku 2016 zaznamenány. Společnosti bojují se slabší spotřebou a rostoucími náklady.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Kam míří technologické akcie?

V loňském roce zaznamenaly technologické akcie slušné výnosy. Počátek roku 2019 se však nese ve znamení mírného poklesu, což investory znepokojuje. Ptají se, jestli tohle je konec obchodů s technologiemi. Polovodiče se však již staly neoddělitelnou součástí našeho života a je zřejmé, že z něho nezmizí.  A investoři s tím musí žít, ať se jim […]

Dluhopisy s vysokým výnosem podávají nejlepší výkony od roku 2016, ty americké dokonce od 2009

Dluhopisy s vysokým výnosem se v lednu dostaly na nejlepší hodnoty od počátku roku 2016 a americké dokonce od roku 2009. Podle investičního ředitele společnosti Fidelity International Andrey Iannelliho je podpořila prudká změna nálad, co se týče rizikového sentimentu. Je však stále nutná opatrnost, protože úvěrový cyklus postupuje.

Nový fond Fidelity Funds – Global Communications Fund

Společnost Fidelity International (Fidelity) uvedla na trh nový fond Fidelity Funds – Global Communications Fund. Zaměřuje se na investiční příležitosti v oblasti komunikačních služeb celého světa. Portfolio manažerem je Sumant Wahi.

Nejlepším dluhopisovým fondem je Fidelity Fund – US High Yield

Fond Fidelity Fund – US Hight Yield Fund USD (ISIN LU0605520377) získal první místo v anketě portálu Finparáda.cz „Finanční produkt roku 2018“ v kategorii Dluhopisový fond. Soutěž probíhá již osmým rokem, přičemž fondy společnosti Fidelity International se v ní pravidelně umisťují na předních místech.