Equa bank

Datum založení: 0.0.0
Poznámka:

Češi jsou milovníci! 6 z 10 plánuje oslavit sv. Valentýna, pouhá 4 % dají přednost sledování olympiády

Banky 04.02.2014 0 Komentářů

Oslavy sv. Valentýna se v ČR těší stále větší oblibě. Letos plánují oslavit svátek zamilovaných až dvě třetiny Čechů. Dají tak přednost romantice před sledováním sportovního svátku – olympijských her v Soči. Ty se na svatého Valentýna chystají sledovat jen čtyři procenta Čechů. Nejčastěji přitom plánujeme strávit valentýnský večer na romantické večeři zakončené někde v soukromí, přičemž nemusí jít vždy jen o ložnici. Tam chce ...

Klienti Equa bank ušetří tisíce korun na vánočních dárcích

Banky 10.12.2013 0 Komentářů

Klienti Equa bank mohou na průměrném vánočním nákupu ušetřit až 5000 Kč. O téměř 1500 Kč méně mohou zaplatit například za lyže, téměř 3000 Kč ušetří za digitální zrcadlovku nebo 20 % na pánském svetru či hračkách pro děti. Tyto a mnoho dalších slev získají při používání bezkontaktní platební karty s rozsáhlým bonusovým programem CARTE, kterou Equa bank nabízí od září letošního roku. Slevu na zakoupené zboží mohou klienti získat ...

Další test potvrzuje – nejvýhodnější účet na trhu má Equa bank

Banky 28.11.2013 0 Komentářů

Běžný účet od Equa bank se stal podruhé vítězem v nezávislém srovnání. Podle serverů poplatkozrout.cz a finparada.cz je běžný účet Equa bank jediným na trhu, kde klienti neplatí žádné poplatky.

S bezkontaktní platební kartou ušetříte až 11 dní života!

Banky 12.11.2013 0 Komentářů

Platba bezkontaktní kartou trvá v průměru pouhých 5 vteřin. Platba klasickou kartou nebo hotovostí trvá až 6× déle, tedy téměř půl minuty. Na jednom placení tak ztratíme přibližně 25 vteřin času, za rok již pak 4 hodiny, za celý život až 11 dní!  Pro každého, kdo se snaží se svým časem efektivně nakládat, může být placení bezkontaktní kartou jednou z možností, jak šetřit čas.

Equa bank nabízí nový spořicí účet EXTRA s nejvyšší úrokovou sazbou 1,8 % na trhu

Banky 23.09.2013 1 Komentář

Dalším dárkem, který si Equa bank připravila na oslavu svých 2. narozenin pro nové i stávající klienty, je spořicí účet EXTRA, jehož roční úroková sazba 1,8 % je v současnosti nejvyšší na trhu. Úrok se skládá z garantovaného výnosu 1,2 % p.a. a EXTRA bonusu navíc ve výši 0,6 % p.a. pro vklady v korunách. Zřízení i vedení účtu je zdarma, stejně jako odchozí platby v rámci účtů Equa bank.

Klienti Equa bank ušetřili na refinancování již přes 90 milionů korun

Banky 12.08.2013 0 Komentářů

Každý druhý klient při refinancování žádá o navýšení stávajícího úvěru. 

Nejnovější komentáře
Kam investovat?
Equa bank dosáhla meziročně trojnásobného objemu úvěrů a dvojnásobného objemu klientských vkladů!

Banky 29.07.2013 0 Komentářů

“Výsledky za první pololetí jsou velmi dobré. V meziročním srovnání nám úvěry narostly o 171 % a vklady o 96 %. Rosteme rychle, podíl úvěrů ke vkladům máme 80 %, což odpovídá průměru českého bankovního trhu.  Poskytujeme služby 50 tisícům klientů, z nich 64 % aktivně využívá Equa bank. To je dobrý výsledek, který je v souladu s naším finančním plánem,“ uvedl Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Equa bank otevřela pobočku v OC Bondy v Mladé Boleslavi

Banky 11.07.2013 0 Komentářů

Ve středu 10. července byla v obchodním centru Bondy v Mladé Boleslavi slavnostně otevřena pobočka Equa bank. Slavnostní otevření se uskutečnilo za přítomnosti členky představenstva a finanční ředitelky Equa bank Moniky Kristkové a 1. náměstka primátora Adolfa Beznosky.

Novým ředitelem oddělení Treasury v Equa bank se od 8. července 2013 stal Štefan Balgavý

Banky 09.07.2013 0 Komentářů

Štefan Balgavý se v oblasti financí a bankovnictví pohybuje přes 20 let. Svoji kariéru zahájil v roce 1991 v Tatra bance v Bratislavě.

Tři koruny pro Equa bank v ocenění Zlatá koruna 2013

Banky 13.06.2013 0 Komentářů

Equa bank získala hned tři ocenění v prestižní finanční soutěži Zlatá koruna 2013. Je tak jedinou „novou bankou“, která se umístila hned ve třech kategoriích. V kategorii Úvěry se umístil na 1. pozici náš produkt RePůjčka a získal tak doslova zlatou korunu. V kategorii Účty se umístil na 3. pozici produkt Běžný účet Equa bank a stejnou pozici jsme obsadili i v kategorii Hypotéky s produktem Hypotéka Equa bank – snadné refinancování. Oba tyto ...