ČSOB

IČ: 1350
Datum založení: 0.1964.0
Sídlo: Radlická 333/150
150 57 Praha 5
Telefon: +420 224 111 111
Infolinka: 800 300 300
Email: Info@csob.cz
Web: http://www.csob.cz/

ČSOB podporuje Půjčku na lepší bydlení a Kreditní karty

Banky 14.02.2012 0 Komentářů

V polovině února v ČSOB startují kampaně ke Kreditním kartám a Půjčce na lepší bydlení. Kampaň na Kreditní karty bude zaměřena na cestování a novým klientům nabídne výhody, jako je poukázka na cestovní služby. Půjčka na lepší bydlení zase klientům nabídne předčasné splácení zdarma. Kampaně poběží do konce března a budou podpořeny nejrůznějšími marketingovými nástroji. 

Smartbanking ČSOB a Ery nejvíc boduje mezi lidmi do čtyřiceti let

Banky 03.02.2012 0 Komentářů

Nová aplikace ČSOB a Ery pro obsluhu účtů prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů smartbanking má nejvíc fanoušků mezi klienty ve věku od dvaceti do čtyřiceti let. Během jediného měsíce si aplikaci stáhlo přes třicet tisíc uživatelů a objem uskutečněných transakcí za leden přesáhl 100 milionů korun.

ČSOB Akciový fond (PX®) přináší dobré zprávy pro investory

Drobní investoři se dnes poměrně často vyhýbají akciovým fondů v obavě, že touto cestou je jen malá šance své peníze patřičným způsobem zhodnotit. Není tomu tak vždy a neplatí to absolutně. Investoři, kteří své peníze vložili do Horizon Access ČSOB Akciového fondu (PX®), který investuje do akcií obsažených v indexu pražské burzy, svého rozhodnutí jistě nelitují. Hodnota fondu se i přes náročné období na trzích dostala za necelé čtyři ...

ČSOB zvyšuje zabezpečení přístupu do internetového bankovnictví

Banky 31.01.2012 0 Komentářů

Udržování maximálních bezpečnostních standardů elektronického bankovnictví je pro ČSOB prioritou a uživatelé na to oprávněně spoléhají. Podstatné je chránit jak peníze klientů, tak také jejich data. Proto ČSOB v únoru klientům nastavuje ověření SMS (nebo čipovou kartou) nejen pro potvrzení platby, ale také pro přihlašování do samotného internetového bankovnictví.

Jakou investiční náladu přinesl rok 2011 a co nás čeká v tomto roce?

Rok 2011 byl rokem změn postojů a názorů. Do té doby stabilní základy Evropské unie začaly korodovat a nad západním světem se objevil mrak další finanční krize. Jak se to projevilo na změně investičního klimatu a nálady?

Lednové fondy ČSOB

Na začátek ledna si ČSOB pro své klienty připravila několik nových fondů. Fondy jsou již tradičně velmi oblíbenou formou investování a v nabídce ČSOB si každý jistě najde svého favorita, ať se jedná o Global Partners ČSOB Fixovaný click 19 pro konzervativní klienty nebo Global Partners ČSOB Fixovaný click EUR 1 pro zkušenější investory. Klientům, kteří v dnešní turbulentní době dávají přednost jinému druhu zhodnocení svých peněžních ...

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

ČSOB a Era spouští aplikaci smartbankingu

Banky 03.01.2012 0 Komentářů

S příchodem nového roku zahájila ČSOB a Era provoz aplikace smartbankingu, tedy internetového bankovnictví pro obsluhu financí přes chytré telefony a tablety. Aplikace je dostupná pro systémy iOS (iPhone, iPad) a Android (telefony HTC, Samsung…). Služba je zdarma jak pro klienty ČSOB a Ery, tak i pro zákazníky jiných bank. 

ČSOB je partnerskou bankou EGAP pro program podpory malých a středních podniků

Banky 27.12.2011 0 Komentářů

ČSOB podepsala s představiteli Exportní a garanční pojišťovny (EGAP) dohodu o spolupráci při pojišťování před-exportních úvěrů a exportních záruk pro malé a střední podniky.