Hello bank! by Cetelem

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Karla Engliše 5/3208 150 00 Praha 5
Telefon: 257 080 111
Infolinka: 844 840 840
Fax: 257 080 128
Email: cetelem@cetelem.cz
Poznámka:

Emmanuel Bourg předává vedení Hello bank! do rukou Bruna Leroux

Banky 20.08.2019 0 Komentářů

Česká pobočka banky BNP Paribas Personal Finance má nového generálního ředitele. Společnost, která  působí na českém trhu pod obchodní značkou Hello bank! by Cetelem, nově vede Bruno Leroux, který doposud řídil zastoupení BNP Paribas Personal Finance v Rumunsku.

Identifikace českých bankovek aplikací Cash Reader je díky Hello bank! zdarma

Banky 26.02.2019 0 Komentářů

Rozeznání hodnoty bankovek slabozrakými či nevidomými lidmi není sice nepřekonatelnou překážkou, ale snadné řešení pro ně zatím neexistovalo. V podstatě se museli spolehnout na speciální identifikační pomůcku a poctivost obchodníků. Nyní ale mohou využít nové aplikace Cash Reader pro chytré telefony, která umí rozpoznat 40 světových měn. Díky spolupráci s Hello bank! by Cetelem je […]

Hello bank! nově nabízí úročení vkladů 1,5 % na spořicím účtu

Banky 13.11.2018 0 Komentářů

Digitální banka Hello bank! by Cetelem zvýšila na začátku listopadu úrokové sazby na spořicích účtech. Klientům se tak jejich úspory zhodnocují úrokem 1,5 % až do výše 300 tis. Kč a to bez jakýchkoliv dalších podmínek. Banka opět jako jedna z prvních reaguje na opakované zvyšování sazeb České národní banky.

Hello bank! slaví v Čechách první narozeniny, těží však z 22letých zkušeností lídra ve spotřebitelském financování

Banky 10.10.2018 0 Komentářů

Hello bank! by Cetelem završila v říjnu 2018 své roční působení na českém trhu pod novou značkou. Je to přesně rok, co se úspěšně přeměnila z Cetelemu na Hello bank! by Cetelem. Během této doby dostála slibu, který dala svým 400 tisícům klientů a přinesla jim moderní bankovní produkty, služby a technologie, které doplnily původní […]

Od března úročení 0,6 % na bankovních účtech a 50 bankomatů do konce roku, říká Hello bank! českému trhu

Banky 07.03.2018 0 Komentářů

Digitální Hello bank! by Cetelem završila úspěšné první čtyři měsíce na českém finančním trhu. Banka, která je součástí mezinárodní skupiny BNP Paribas, v listopadu 2017 navázala rebrandingem na dvacetileté působení známé splátkové společnosti Cetelem. Nová značka Hello bank! by Cetelem byla klienty i partnery v maloobchodní síti rychle přijata a po třech měsících už dosáhla […]

Cetelem je nyní bankou a výrazně snížil úrokové sazby

Banky 25.06.2015 0 Komentářů

Cetelem snížil úrokové sazby u účelové Osobní půjčky. Například na úvěr ve výši 100 tisíc korun se splatností 48 měsíců se nově vztahuje roční úroková sazba 7,9 % a klienti tak ušetří na přeplatku více než třetinu. Osobní půjčka Cetelem i nadále zůstává bez poplatků za poskytnutí a vedení úvěrového účtu.

Nejnovější komentáře
Kam investovat?
Cestovní pojištění? Pro většinu nutnost

Převážná většina lidí, kteří jezdí za hranice, vnímá cestovní pojištění jako nutnost (73 procent).  Dalších 26 procent Čechů ho považuje za potřebné v závislosti na tom, kam cestuje. Nejčastěji jim připadá zbytečné sjednat si cestovní pojištění do sousedních zemí. První místo s přehledem zaujímá Slovensko (63 procent). Následuje Německo (24 procent) a Polsko (20 procent). Zajímavé je, že podle Čechů je důležitější pojistit se na ...

Peníze pod stromečkem udělají radost zejména ženám

Banky 13.12.2013 0 Komentářů

Ženy letos plánují utratit za vánoční dárky více než muži. Přes pět tisíc hodlá ze své peněženky vydat každá třetí, ale jen každý čtvrtý muž. Ženy také častěji překračují finanční částku, za kterou plánují dárky pořídit. Údaje vyplývají z průzkumu, který pro společnost Cetelem realizovala agentura Stem/Mark*.

Většina rodičů považuje náklady spojené se školou za vysoké

Zdražování školních pomůcek a vybavení vnímá 87 procent rodičů dětí, které navštěvují základní školu. Náklady spojené s jedním školním rokem přitom považuje za vysoké 58 procent rodičů. Údaje vyplývají z aktuálního průzkumu, který pro společnost Cetelem realizovala agentura STEM/MARK*. 

Cetelem v listopadu zaznamenává o 20 procent vyšší zájem o nákup na splátky

Banky 22.11.2012 0 Komentářů

Během první poloviny listopadu zaznamenala společnost Cetelem zvýšený zájem o nákupy na splátky, a to zhruba o 20 procent ve srovnání s říjnem. V loňském roce evidovala společnost ve stejném období ve srovnání s minulým říjnem nárůst o 10 procent. Největší zájem o úvěry je přitom každoročně v posledním předvánočním týdnu.