Fondy soukromého kapitálu – video

Editorial ze dne 11.12.2006

NEOLIZUJTE ZMRZLÉ ZÁBRADLÍ! V pánském časopise Men’s Health vyšla příloha o financích. Zajímalo mě, jak na to jdou chlapi z fitka, tak jsem v pátek sebral časopis kolegovi ze stolu a vzal ho s sebou na chalupu. Přiznám se, že jsem na takový nářez nebyl připravený...

Editorial ze dne 6.12.2006

Už dlouho zde slýchávám, jak že je investiční životní pojištění (IŽP) nevýhodné oproti otevřeným podílovým fondům (OPF). Netvrdím, že IŽP je zrovna ideál pro spoření, ale přemýšleli jste o tom, že pro mnoho klientů je IŽP první zkušenost s investováním, a tedy i s odloženou spotřebou?

O investování do umění – video

Investorský magazín ČT24 přiblížil možnosti investic do umění. Do jakého obrazu, šperku nebo nábytku investovat? Jak fungují aukce uměleckých předmětů?

Editorial ze dne 4.12.2006

Už to je pár týdnů, co jsem si na tomhle místě postěžoval, že tu již málo vídáme pány z OVB, AWD a Broker Consultingu. Jsem velmi potěšen, že se situace obrátila. Alespoň částečně...

Editorial ze dne 28.11.2006

V pondělí jsem zapnul televizi. Něco po deváté večer, a docela výjimečně. Zaujaly mě titulky k začínajícímu filmu. Mělo to myšlenku, bylo to graficky báječně zpracované... Příjemně naladěn jsem se po čase opět stal televizním divákem!

Podnikání a investování na Balkáně – video

Investorský magazín o možnostech investování a podnikání na Balkáně, konkrétně v Srbsku. Pozvání do studia ČT24 přijala zakladatelka Czechtradu Judita Štouračová.

Editorial ze dne 23.11.2006

Rubrika editorial je tady proto, že ne každá myšlenka vydá na férový článek. Přitom je ale hodně myšlenek, které stojí za to vyjádřit a předhodit ostatním k diskusi. Editorial se píše lehkou rukou, třeba jako příspěvek do diskuse. Vy to nevyužíváte, kolegové. Přitom je to tady pro vás...

Editorial ze dne 21.11.2006

Pozorně sleduji trvalou snahu pana šéfredaktora Jana Majera vypudit z diskusí na tomto serveru anonymy. Plně jeho snažení podporuji. Jsem totiž přesvědčen, že ten, kdo má co říci k problematice naší branže, nemá nejmenší důvod skrývat svoji identitu.

Hodnocení: Allianz Euroindex I

Pojištění s garantovaným zhodnocením Allianz Euroindex I hodnotí DUŠAN ŠÍDLO, analytik společnosti Fincentrum FP.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře