Editorial ze dne 29.5.2007

IM o fúzích a akvizicích – video

Dva biliony amerických dolarů. Taková je hodnota fúzí akvizic od začátku roku. Levné peníze, globální růst ekonomiky a stále relativně levné akcie. To vše stojí za nákupní horečkou. Další vydání Investorského magazínu ČT24.

Editorial ze dne 28.5.2007

Mám kamaráda, známe se od dětství. Je to velmi činorodý člověk, hned po revoluci začal podnikat. Rozjel vždy firmu, jeho společník se pak časem obvykle ukázal jako levák, a tak začal znova. 3x.

IM o strategiích Warrena Buffetta – video

„Kdo si koupí od každé akcie pár kusů, nemá portfolio. Má ZOO.“ Takto zní jeden z nejslavnějších výroků druhého nejbohatšího muže planety Warrena Buffetta... Jeho strategie přiblíží divákům Investorského magazínu ČT24 PETR ŠIMČÁK z Pioneer Investments.

Editorial ze dne 5.3.2007

Vážení čtenáři. Byl jsem vyzván vyjádřit se podrobněji k záměrům majitele webu investujeme.cz společnosti Fincentrum Media s.r.o.

Editorial ze dne 20.2.2007

Pan Bouček zde v minulém editorialu polemizoval nad zpříjemněním diskuzí. Vyzýval k omezení napadání se navzájem, k promyšlení si, zda vůbec odpověď vložit do diskuze.

Editorial ze dne 2.3.2007

Nedávno jsem seděl s panem Boučkem na kávě. Bylo to oboustranně příjemné setkání. Věřím, že si to brzy zopakujeme. Když jsme se loučili, řekl jsem pár slov k etice a šéfredaktor tohoto webu mne vyzval, abych na toto téma napsal editorial.

Editorial ze dne 6.3.2007

Ke konci minulého týdne proběhl v Praze na výstavišti v Holešovicích veletrh Bydlení 2007. Mnoho firem představilo v šesti pavilonech své produkty a služby. Návštěvníci si mohli za vstupné 100,- Kč na osobu prohlédnout vše, co k modernímu bydlení patří. Mohli se dozvědět, kam se ubírají nové trendy bydlení.

Editorial ze dne 14.3.2007

7.3.2007 v Praze v hotelu Alcron přednášel pan Luiz Ribeiro, investiční portfolio manager společnosti Halbis (člen skupiny HSBC), o vývoji akciových trhů v Latinské Americe. Prezentace trvala zhruba hodinu a následovala po příjemné snídani.

Editorial ze dne 22.3.2007

Mystery shopping v časopise Finanční poradce funguje již dlouho a jeho hodnocením prošlo mnoho firem i jedinců. Viděli jsme propadáky i skvělá hodnocení.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře