Jak se taky utváří mínění klientů II

Investorský magazín ČT24 zítra odvysílá 50. díl

Dnes jsme pro vás připravili opět malý rozhovor s panem PETREM NOVOTNÝM, hlavním redaktorem a analytikem Investorského magazínu ČT24. Kromě malého bilancování jsem se zeptal i na autorovy rady v současné rozkolísanosti trhů.

Korekce devastuje portfolia

Překvapivě velká bojůvka opět vyrazila se svými peněženkami na lov. Týden ovšem svou vrcholně hrůzostrašnou scénu předvedl až ve čtvrtek, takže mnozí z nich možná sedli na lep zdánlivému pondělnímu oživení, píše PETR FEJTEK.

Investorské dožínky

Žně asi skončily celkem radostně. Zemědělci se těší na vyšší ceny, v obchodech nám k tomu poskočí i DPH a své připočte zelenáčská externalita biopaliv. Také panika na akciových trzích má zřejmě to nejlepší za sebou, investoři tedy mohou kontrolovat sýpky. PETR FEJTEK a jeho komentář.

Jak se stát drobným spekulantem

MARTIN NOVOSAD, nám ve svém čtyřdílném článku osobitým stylem popsal svou vlastní zkušenost s přímým investováním do akcií na burze. Zde je první díl.

Jak se stát drobným spekulantem II

Pro obchodování na SPADu i KOBOSu potřebujete makléře. Na RM-Systému ne, tam můžete na pobočku této firmy, nebo použít systém EasyClick, píše v pokračování svého článku MARTIN NOVOSAD o vlastních zkušenostech s přímým obchodováním na burze.

ZDF: Thriller místo grafů

Za třicet let nebude mít stát peníze na vyplácení důchodů. Koho to zajímá? Německá televize ZDF našla způsob, jak věc vysvětlit běžnému divákovi, říká JAN MAJER.

Jak se stát drobným spekulantem 4

Dnes se s MARTINEM NOVOSADEM dostáváme k poslední části jeho článku. Autor popisuje, jak vlastně v investování funguje páka a dozvíme se, jak je to se zdaněním.

Jak se stát drobným spekulantem 3

MARTIN NOVOSAD nám ve svém čtyřdílném článku osobitým stylem popisuje svou vlastní zkušenost s přímým investováním do akcií na burze. Zde je třetí díl.

Zátah na

Týdenní a prázdninové shrnutí podílových fondů přináší ve své pravidelné rubrice PETR FEJTEK. Dominovaly akciové fondy, kterým zdatně sekundovaly fondy smíšené. Proč a kam odpluly stamilióny z peněžního fondu Sporoinvest České spořitelny? Proč jsou rozvíjející se trhy perspektivnější než rozvinuté?

Kam investovat?
Nejnovější komentáře