Editorial ze dne 2.3.2007

Editorial ze dne 6.3.2007

Ke konci minulého týdne proběhl v Praze na výstavišti v Holešovicích veletrh Bydlení 2007. Mnoho firem představilo v šesti pavilonech své produkty a služby. Návštěvníci si mohli za vstupné 100,- Kč na osobu prohlédnout vše, co k modernímu bydlení patří. Mohli se dozvědět, kam se ubírají nové trendy bydlení.

Editorial ze dne 14.3.2007

7.3.2007 v Praze v hotelu Alcron přednášel pan Luiz Ribeiro, investiční portfolio manager společnosti Halbis (člen skupiny HSBC), o vývoji akciových trhů v Latinské Americe. Prezentace trvala zhruba hodinu a následovala po příjemné snídani.

Editorial ze dne 22.3.2007

Mystery shopping v časopise Finanční poradce funguje již dlouho a jeho hodnocením prošlo mnoho firem i jedinců. Viděli jsme propadáky i skvělá hodnocení.

Editorial ze dne 30.4.2007

Záměr, nebo náhoda? Obchodníci a marketingová oddělení hypotečních bank se snaží nalákat klienty různými způsoby. Na druhé straně stojí pracovníci "risku", kteří obchodníkům a marketingovým oddělením přistřihávají křidélka.

Editorial ze dne 11.5.2007

"Tady ty investice si okamžitě zrušte, tam máte přece na začátku strašné poplatky, z čeho byste to zaplatili? A proč Vám proboha udělali úvěrové pojištění? Takhle by to nešlo. A proč Vám ten člověk zrušil kapitálové životní pojištění, když na tom tolik ztratíte?"

IM: Výsledková sezóna – video

Prudce nahoru, ale stejně tak strmě dolů. S akciemi to vypadá jako na houpačce. Jak se výsledková sezóna může odrazit na burzách? Nové vydání Investorského magazínu ČT24.

IM: Rekordní růst akciových trhů – video

Akciové trhy lámou v posledních týdnech jeden rekord za druhým. Kdy skončí tento býčí maratón? Může ho vůbec něco zastavit? Investorský magazín ČT24 se ptá za vás.

IM: Hrozí českému kapitálovému trhu nebezpečí? – video

„Nic není jistého, jen smrt a daně“. Toto neradostné a původně anglické přísloví platí i pro drobné investory v rámci danění kapitálových výnosů. Další vydání Investorského magazínu ČT24 je zde.

IM: manipulace na kapitálových trzích – video

Nepoctivá investiční doporučení, poplašné zprávy, zneužívání vnitřních informací - insider trading. Nakolik je cena cenných papírů dána skutečnou nabídkou a poptávkou? Další vydání Investorského magazínu ČT24.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • Insider: Finanční poradenství jako služba roste

  Dobře to na FINfestu na podzim 2018 řekl Mojmír Urbánek, kde konstatoval, že „finanční plán jako nástroj distribuce je mrtvý, ale ukázat souvislosti, to je klíčem“. Jiří Paták z Chytrého Honzy dodal, že "finanční plán je mrtvý. Je to náš fetiš.“ Svůj názor ...

 • MartinS: Martin Kovář: Do zlata investovat nedoporučuji

  Dobrý den, i já si myslím, že se do zlata příliš nevyplatí investovat. Četl jsem o tom co nejvíce na netu a závěrem se mi momentálně jako mnohem výhodnější jeví třeba kryptoměny :). Co jsem koukal na různé timeline a info, tak mě Au moc nepřesvědčilo. Viz. třeba ...

 • Radek: Biometrický podpis? Úřad je proti

  No, nevím. Většina lidí má papírové dokumenty v takovém "pořádku", že stejně nikdo nic nedohledá... ale jistá komplikace to být může, to je pravda.

 • Bobeš: Biometrický podpis? Úřad je proti

  Také vzníká problém v případě úmrtí klienta. Pozůstalí už nic nedohledají. Klient je v hrozné podřízenosti vůči institucím, takže tvrzení, že rádi využívají elektronický podpis je směšný. Pokud budu něco potřebovat tak se musím pořídit.

 • Libuše Neradová: Pozor na „výhodné“ dluhopisy. Peníze zpět nedostanete

  ABC Služby sro. už má hospodářská kriminálka. Informace na krajském ředitelství policie moravskoslezského kraje... Líba