Investorský magazín speciál – Zentiva ze 360° – video

Editorial ze dne 18.7.2007

Nějak se ode mne dlouho na investujeme.cz neobjevil nový editorial. "Udělám radost Martinovi Boučkovi", řekl jsem si a přihodím polínko do ohně ve věčné debatě o placeném a neplaceném, kvalitním a nekvalitním poradenství.

Editorial ze dne 16.7.2007

Vážení čtenáři a příznivci serveru Investujeme.cz, dnes jsem přebral pomyslnou štafetu a stal se šéfredaktorem tohoto serveru. Martin Bouček mi v současné době předává štafetový kolík, a tak ještě nějaký čas poběžíme spolu. Martin se chce poté opět naplno věnovat finančnímu poradenství.

IM Knihovna investora – video

Investování s sebou nese celou řadu výzev spojených s rizikem. Jak se při investování na vlastní pěst nespálit? Komu naslouchat a jakou literaturu číst? V Investorském magazínu ČT24 se dozvíme, co za tituly by drobnému investorovi nemělo v knihovně chybět.

Životní pojištění a mladší generace

Životní pojištění představuje na prvním místě pojistný produkt, píše ve svém článku PETR BURYAN, publicista spolupracující s investujeme.cz. Potřebují jej mlasí do 30ti let?

Investorský magazín tentokrát sází na futures – video

Chcete si vsadit? Zkuste obchodování s futures. Trh spekulantů a zajišťovatelů - od roku 2006 také na Pražské burze cenných papírů. Futures jsou „sázkou“ na vývoj podkladového aktiva a Investorský magazín ČT24 zařadí futures do svého interaktivního portfolia.

Editorial ze dne 2.7.2007

Před časem jsem se zúčastnil prezentace pro novináře společnosti KFP Kořený Fichtner Pavlásek, s.r.o. Pravda je, že mi chvíli trvalo, než jsem se zorientoval, že ve skutečnosti nejsem na prezentaci další z řady poradenských společností.

Investorský magazín: Hodnocení portfolia – video

Z patnácti rozdílných investic je deset ziskových, zbylých pět zatím v mínusu. Celkové hodnocení dosáhlo 13 procent. Tak vypadá interaktivní portfolio Investorského magazínu ČT24.

Editorial ze dne 25.6.2007

Odborný server investujeme.cz je velkým přínosem oboru finančního poradenství. Stalo se tak díky velmi kvalitním příspěvkům mnoha odborníků z oboru. A u článků bývají i velmi cenné diskuse.

Editorial ze dne 24.6.2007

Byl jednou jeden panáček a ten vybudoval pěknou firmu. A prodal ji. Co budu s těmi miliony teď činit, ptal se sám sebe. Finanční poradenství je dobrý obor, tam si peníze znásobím, odpovídal si. Mozek ho sice varoval, že nemá zkušenosti, poradenství nikdy nedělal a neumí vést struktury finančních poradců, ALE on toho nedbal.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře