Editorial ze dne 24.6.2007

IM: Investiční příležitosti v Jižní Koreji – video

Investorský magazín ČT24 s exkluzivním rozhovorem s portfoliomanažerkou korejského akciového fondu HSBC paní Mijung Kang.

Editorial ze dne 19.6.2007

Shodou okolností jsem se během čtyřiadvaceti hodin bavil se dvěma známými o jejich zkušenosti s návštěvou "finančního poradce" ze shodné nejmenované firmy. Zjevně šlo o začínající mladé kluky. Zajímavé je, že oba známí mluvili o podobných věcech a dospěli ke stejnému závěru.

IM: Býci versus medvědi – video

Býci jsou od začátku roku ve skvělé kondici. Kromě menší čínské chřipky a poblouznění z vysokých výnosů amerických dluhopisů, válcují medvědy na plné čáře. Investorský magazín ČT24 přináší panelovou diskusi na toto téma.

EVROPSKÁ PENZE

Společnost Broker Consulting ve spolupráci s ČPP a CONSEQ připravila nový pojistně spořící produkt s některými v ČR převratnými novinkami. Co se mu dá vytknout se zamyslel JAN VALACHOVIČ.

Investorský magazín o Číně – video

Asijské akciové trhy jsou v módě už řadu let. Mezi jednoznačné favority ale právě teď patří Čína, která minulý rok připsala investorům neuvěřitelných 130%. Nejsou ale čínské akcie již předražené? Pokusí se odpovědět Investorský magazín ČT24.

Editorial ze dne 10.7.2006

Milé kolegyně, vážení kolegové, dnes poprvé vydáváme náš elektronický časopis. Redakce serveru investujeme.cz navazuje na předchozí práci v rámci ukončeného projektu Europortal...

Editorial ze dne 5.6.2007

Je to už snad dva roky, co informace o financích, postupně se kumulující v mé hlavě, posbírané ze sdělovacích prostředků či prostě jen pochytané v éteru, překročily kritickou mez...

IM speciál rozebere ČEZ ze 360° – video

Panelovou diskusi o nejobchodovanější společnosti na Pražské burze cenných papírů a první české firmě, která vydělala miliardu EUR, uvádí Investorský magazín ČT24.

Editorial ze dne 2.6.2007

Před nějakou dobou jsem se zde ptal, zda je možné, že JÁN MÜLLER dostal výpověď z OVB Slovensko, a v těchto dnech víří médii informace o odchodu celého zemského ředitelství OVB ČR RADIMA LUKEŠE, v jehož struktuře je i PETR BORKOVEC.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře