Investorský magazín o energetické burze – video

Investorský magazín: Alternativní investice – video

Nemovitosti, komodity, hedgové fondy nebo umělecké předměty -"užitečná alternativa" pro investiční portfolio. Ve správném poměru dokáže snížit riziko a zvýšit výnos. Rok 2007 znamenal pro alternativní investice zlatý důl. Zopakují si loňské býčí tažení i letos?

Investorský magazín o investičním roce 2008 – video

Investiční rok 2008 - bude to poslední rok, kdy budou u moci býci nebo čeká trhy velký "medvědí převrat"? Na jaké regiony, sektory a konkrétní typy investic letos vsadit a jak připravit portfolio na další dávku volatility neboli kolísavosti trhů?

Není podstatné, co jste nestihli vloni, ale co dokážete letos

Odpusťte tomu chudákovi, kterého celý rok peskujete a honíte od čerta k ďáblu. Ano, odpusťte sami sobě, že jste nestihli před Vánoci uklidit, že jste už zase přibrali nebo že jste to i tentokrát přehnali na silvestra. [Komerční sdělení]

Investorský magazín o růstu ruské ekonomiky – video

Ruská ekonomika roste a s ní i akciový trh, jehož hodnota letos přesáhla 1 bilión dolarů. Ambice má Rusko vysoké, do roku 2020 se chce zařadit do první světové ekonomické pětky. Na silném růstu se nejvíc podílejí vysoké ceny ropy, plynu a dalších surovin. Jak ale dostat tento stále ještě velmi levný trh do portfolia drobného investora?

Investorský magazín: Finanční astrologie – video

Už znáte váš finanční horoskop na rok 2008? Kdo má zvolit konzervativní investiční přístup a jaké znamení zvěrokruhu může příští rok více riskovat? "Astrology Fund" – investiční fond, ve kterém dávají před analýzou účetnictví a grafů přednost hvězdám.

Investorský magazín: Turecké akcie – video

Pětiprocentní růst ekonomiky – silný býčí akciový trh. Rekordní příliv přímých investic a imunita vůči krizi na trhu rizikových hypoték. Vítejte v Turecku! Investování do tureckých akcií ale není bez rizik...

Investorský magazín: Investice do luxusu – video

Na trhu s luxusem se točí miliardy. Jak si ale stojí výrobci luxusního zboží na burze? Vyplatí se na ně sázet při rozhodování, kam investovat?

Investorský magazín: Americká recese?! – video

Krize na kreditním trhu vykolejila tradiční optimismus, který provází akciové trhy v závěru roku. Trh s nemovitostmi ve Spojených státech dále padá, k tomu se přidávají horší vyhlídky amerických firem a galon benzinu za 4 dolary. Kdy hodí americký spotřebitel ručník do ringu a jak budou odolávat americkým recesním tlakům středoevropské akciové trhy?

Investorský magazín o privátním bankovnictví – video

Bezprostřední osobní přístup, správa majetku či daňové plánování v té nejdiskrétnější podobě. Privátní bankovnictví nabízí finanční služby nejvyšší kvality pro nejnáročnější klienty. S rostoucím bohatstvím střední vrstvy ho začíná využívat stále více lidí. Jak se může drobný investor inspirovat portfoliem milionářů?

Kam investovat?
Nejnovější komentáře