Soutěž

První týden soutěže X-Trade Brokers Cup o Porsche a komunikátory HTC se vydařil

Soutěž Petr Zámečník 12.10.2009 | 11:33 3 komentáře

Přinášíme jména výherců komunikátorů HTC a shrnutí prvního týdne soutěže X-Trade Brokers Cup, ve které je hlavní výhrou Porsche Cayman. Soutěžící nejvíce obchodovali měnové páry, ale nejvyšší zisky byly realizovány na komoditách.

Vyhrajte Porsche. Soutěž X-Trade Brokers Cup právě začíná!

Soutěž Daniel Kuchta 04.10.2009 | 16:50 0 Komentářů

Třetí ročník soutěže X-Trade Brokers Cup vstupuje dnes do své ostré fáze. Zatímco v minulých týdnech mohli všichni registrovaní účastníci zkoušet své obchodní strategie na tréninkových účtech. V noci z neděle na pondělí byly jejich účty zarovnány na virtuálním vkladu 10 000 EUR a soutěž o Porsche Cayman může začít.

Další Porsche pro soutěživé investory

Soutěž Daniel Kuchta 13.09.2009 | 19:02 5 komentářů

Rok se sešel s rokem a pro investory, jak začátečníky, tak zkušené odborníky, je připraveno další Porsche Cayman v československé investiční soutěži společnosti X-Trade Brokers.

Dmytro: Virtuální účet a realita se nedají srovnávat

Soutěž Daniel Kuchta 11.11.2008 | 23:11 2 komentáře

Soutěž o Porsche skončila před více než týdnem a my jsme vyzpovídali vítěze, který nám sdělil své dojmy a zkušenosti. Ještě sice neví, co udělá s luxusním autem, ale v základních principech tradingu má docela jasno.

Vítěz z Prahy odjede v Porsche

Česko-slovenská investiční soutěž X-Trade Brokers CUP zaujala více než 40 tisíc lidí, kteří neváhali a přihlásili se. Z tohoto počtu bylo 79 % Čechů. Účast byla oproti předchozímu ročníku soutěže vyšší a převýšila tak očekávání. Nejlepší obchodníci z každé země obchodovali intradenně, to znamená, že každý den otevírali a zároveň během minut, hodin uzavírali většinu svých pozic.

Nejvyšší výnosy přinesl v minulém týdnu pro změnu forex

Vysoké propady akciových trhů a volatilita na měnovém trhu na rekordních hodnotách, tak by se daly charakterizovat trhy v minulém týdnu. Soutěžící dokázali situace ale opět náležitě využít.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

V soutěži se vydělává na burzovních indexech

Zprávy o vývoji finanční krize i makroekonomická data, ať už příznivá či nepříznivá, udržovaly trhy v nervozitě a soutěžící o Porsche toho dokázali náležitě využít.

Propady na trzích mohou znamenat i zajímavé výdělky – alespoň fiktivní

Vysoká volatilita a rekordní ztráty na akciových trzích sice znamenají pohromu pro investory na celém světě, soutěžícím ale přinesly zajímavé zisky. Spekulací na pokles přibylo.

Lucie Vitamvásová: V reálu jsou investoři rozhodně více ostražití

Soutěž Daniel Kuchta 13.10.2008 | 00:05 14 komentářů

Na otázky o společnosti X-Trade Brokers, jejích aktivitách, konkurenci, nebo i dnes začínající soutěži nám odpověděla analytička společnosti, Lucie Vitamvásová.

Přes paniku na trzích o investiční soutěž je velký zájem

Na finančních trzích je nejsložitější situace za posledních několik let, přesto za pouhý týden počet registrujících do investiční soutěže překonává očekávání.