CZK/€ 25.235 -0,12%

CZK/$ 23.616 -0,24%

CZK/£ 29.364 +0,02%

CZK/CHF 25.810 -0,65%

11. 02. 2016

0 komentářů

Novým viceprezidentem ČBA byl jmenován Jiří Kunert

 


 

Jiří Kunert (63) vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor finance a úvěr. V bankovnictví se pohybuje celou svoji profesní kariéru, a to více než 40 let. Je jedním ze zakladatelů České bankovní asociace, ve které mnoho let působil střídavě jako prezident nebo viceprezident, v posledních letech pak jako řadový člen prezidia.

Stabilní a výkonný bankovní sektor je jednou z hlavních konkurenčních výhod české ekonomiky. Máme před sebou mnoho výzev, ať už jde o pokračující digitalizaci bankovního sektoru, narůstající konkurenci na finančním trhu nebo vstřebání velkých změn regulatorního prostředí. Pevně věřím, že tyto změny úspěšně zvládneme. Společným cílem nás všech je bankovní sektor dále rozvíjet, kvalitně obsluhovat zákazníky i podporovat českou ekonomiku tak, aby mohla dobře růst,“ uvedl ke svému jmenování Jiří Kunert.

Jiří Kunert se zajímá o literaturu, kinematografii či malířství. Rád sportuje a relaxuje při poslouchání vážné hudby.

Další změny v prezidiu České bankovní asociace

Pavla Kysilku, který odešel z vedení České spořitelny a zároveň z prezidia České bankovní asociace, nahradil Tomáš Salomon, nynější předseda představenstva. Druhá změna se uskutečnila u GE Money Bank, kde Seana Morriseye vystřídal Tomáš Spurný, nový generální ředitel a předseda představenstva.
Zdroj : Tisková zpráva České bankovní asociace

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Bankovní identita: Jak bude fungovat

Přes banku na úřad: Jak funguje bankovní identita?

Projekt bankovní identity jde do finále. Na začátku ledna spustily službu ČSOB a Česká spořitelna, v prvním kvartále má dle plánu zprovoznit celkem šest bank. V tom druhém se k nim připojí další tři. K čemu je bankovní identita dobrá a jak funguje?

Text: Veronika Hejná

06. 01. 2021

Nevěřte příliš finančním poradcům!

Češi věří finančním poradcům. Až příliš. Ukazují to výsledky průzkumu České asociace pojišťoven a jejich srovnání se zahraničím. Zde by bylo ale na místě varování MF ČR nebo ČNB: Přílišná důvěra finančním poradcům ovšem škodí (finančnímu) zdraví.

Text: Petr Zámečník

22. 02. 2013


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *