Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

Zuno: Vedoucím týmu prodeje je Ján Bača

Banky 31.03.2014 | 16:14 0 Komentářů

Tým prodeje banky Zuno, jediné online banky bez fyzických poboček, povede Ján Bača. Kromě prodeje bankovních produktů bude zodpovídat také za komunikaci a spolupráci s třetími stranami v České republice i na Slovensku.

Ján Bača pracuje pro banku Zuno téměř od jejího začátku a prošel již několika pozicemi. Začal jako expert na internetové bankovnictví a později mu jako manažerovi týmu pro elektronické kanály přibyla také zodpovědnost za mobilní bankovnictví. V současnosti působí jako šéf prodeje pro Českou republiku a Slovensko.

,,Ján působí v naší bance už několik let a vždy jsme se o něho mohli opřít jako o silného lídra v týmu. Jeho silnou stránkou je analytické myšlení a schopnost porozumět složitosti bankovního trhu, vidět věci v širších souvislostech,“ říká Peter Lakata, ředitel online banky Zuno Česká republika.

Ján Bača vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě se specializací na finance. Po skončení studia začal kariéru jako rozpočtový analytik na ministerstvu financí. Zodpovídal za přípravu víceletých návrhů rozpočtů pro hospodářské a silové rezorty.

Svůj volný čas věnuje zejména rodině a svým koníčkům, mezi které patří čtení fantasy literatury a výlety do přírody.

Zdroj: Tisková zpráva Zuno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.