Pátek 17. září. Svátek má Naděžda.

ZFP bude mít nového šéfa od začátku prosince

Skupina ZFP Group jmenuje s účinností od 1. 12. 2013 novým předsedou představenstva Ing. Vladimíra Kose.

Jak jsme jjiž na našem serveru informovali, Vladimír Kos nahradí ve funkci Ing. Petra Brudňáka, který společnost řídil od roku 2011. Nový předseda představenstva se ujme své funkce na začátku prosince tohoto roku.

Cením si důvěry, kterou jsem od společnosti, ve které pracuji už téměř dvě desetiletí, dostal. Zároveň je to pro mě velká zodpovědnost. V Čechách i na Slovensku je pořád vysoké procento lidí, kteří tápou v oblasti finančních vědomostí. Vzdělávání v této oblasti zůstává naší prioritou a mě těší, že budu moci i nadále pokračovat v naplňování vize ZFP Group za podpory naší obchodní sítě a našich špičkových odborníků v oblasti financí,“ uvedl Vladimír Kos.

Zdroj: Tisková zpráva ZFP Group

4 komentáře: “ZFP bude mít nového šéfa od začátku prosince”

 1. Jaroslav Konarský napsal:

  karel ch alias Jedlička je karel chuj :-) co?

 2. Jan Richtár napsal:

  Jedlička z Broker konzulting zase špiní ostatní firmy. Neuspěšný aspoň špiní ostatní :-) Jedlička, už je to trapné…

 3. jarda napsal:

  nad arogancí a drzostí této „firmy“, které zjevným krédem je „lhát, podvádět a krást“ a někteří i „smilnit s manželkami spolupracovníků“, a toto zveřejnit ve smuteční den, kdy rodiny podvedených, okradených a proto předčasně zesnulých činností potentáty této „firmy“ truchlí na Všech svatých nad hroby svých rodinných příslušníků. A jen spřádají plány, jak okrádat další a další občany ČR a SR svými manipulativními psychopatickými bláboly na sobotních seancích, protože mají stále málo! Stále málo hotelů, stále málo miliard a stále se nedostali do politiky pro beztrestnost formou imunity.

  Toto píši s plnou znalostí všech, kteří zosnovali zjevný zločinecký komplot proti II pilíři na Slovensku, což někteří spolupracovníci nepřežili, a další oběti pronásledují vyhrožováním cestou pofidérních „advokátů“ i ze Slovenska exekucemi a soudy, protože chtějí, aby jim oběti zaplatili to, co sami nakradli, ještě jednou.

  Zapomínají, že je jiná doba, a že podvedení a okradení dávají veřejně svoje svědectví a dokumenty nejen na net, ale i na policii, státnímu zastupitelství a soudům.

  Místo toho, aby přestali s terorizováním svých spolupracovníků a rodin obětí a raději je odškodnili a zrušili toto své „podnikání“, o kterém se už vyjadřují jako o šmejdech, tak se zase po několikáté přejmenují, změní osobu v řízení… do kdy toto budeme trpět?

  Právě dne 5.11 má předvolání na soud vzdělaná žena, která byla zneužita nejen v rámci zneužití licence na II pilíř, ale i jako žena.

 4. karel ch. napsal:

  Špičkových odborníků v oblasti financí??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.