Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Zbohatli na hokeji. Nejlepší tikety k mistrovství světa

Investice 13.05.2015 | 14:31 0 Komentářů

Sázkové kanceláře mají ze šampionátu radost, sází se více než třeba na olympijský turnaj v Soči. Radost měli i autoři nejlepších tiketů. Projděte si je.

Zbohatli na hokeji. Nejlepší tikety k mistrovství světa

Praha – Hokejové mistrovství světa výrazně láká i sázkaře. Češi na zápasy v základních skupinách vsadili více jak 800 milionů korun. „Hokejové mistrovství v Česku je absolutním vrcholem letošní sezony,“ říká mluvčí Fortuny Petr Šrain.

Největší objem sázek zatím přijal Tipsport. „Odehráno bylo 56 zápasů, na které jsme nabrali sázky za více než 400 milionů korun. Předpokládaných náběrů 500 milionů korun, což by byl téměř dvojnásobek loňského mistrovství v Bělorusku, tak do konce šampionátu zřejmě dosáhneme,“ říká mluvčí společnosti Jiří Hadrava.

„Celkové vklady na loňský šampionát v Česku dosáhly cca 255 milionů korun a už nyní jsme tuto sumu překonali. Po základních skupinách evidujeme sázky v hodnotě přes 300 milionů korun, přitom ty nejatraktivnější zápasy mistrovství nás ještě čekají,“ dodává mluvčí Fortuny Petr Šrain. Třetí největší sázková kancelář zatím nabrala sázky za 80 milionů.

Hokejový šampionát překoná objemem sázek i loňské zimní olympijské hry v Soči. „Celé OH 2014 přinesly vklady ve výši zhruba 310 milionů korun, na letošní domácí šampionát očekáváme prolomení hranice 350 milionů korun,“ říká Šrain.

Vzhledem k tomu, že většinu zápasů vyhráli favorité, jsou bookmakeři sázkových kanceláří před sázejícími jen o kousek vpředu. „Devadesát pět procent vkladů se vrací mezi hráče,“ říká Václav Friedmann za Sazku Bet, která zatím nabrala 13 milionů korun.

Sázkové kanceláře se také shodují na tom, že jejich úspěch bude úzce navázán na působení českého týmu. Jakmile by Růžičkův tým neuspěl ve čtvrtfinále, klesl by i zájem sázkařů.

Nejlepší tikety spojené s hokejovým šampionátem najdete v galerii – klikněte na úvodní obrázek nad textem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.