Čtvrtek 05. srpna. Svátek má Kristián.

Zaměstnavatelem roku je HP, uspěly velké firmy

Investice 11.06.2009 | 15:37 0 Komentářů

Menší společnosti uspěly v doplňkové soutěži Zaměstnavatel bez bariér

Praha – Titul Zaměstnavatel roku 2009 získala společnost Hewlett-Packard. Stříbrnou pozici obsadil loňský vítěz T-Mobile, bronzovou pak Telefónica O2. Výsledky dnes zveřejnila pořádající společnost Fincentrum, hlavním partnerem soutěže je Sodexo ČR.
Také na zbývajících místech v první desítce skončily velké firmy. Možná nejméně známé je jméno společnosti AGC Flat Class Czech, která se umístila na osmém místě – jde však o bývalý teplický Glaverbel.#obj_3537
Porotci, dotazníky a důkazy
Celkem 60 kandidátů z jednotlivých krajů nominovala do celostátního kola širší porota. „Hodnocení probíhalo podobně jako loni podle zcela transparentních kritérií. Firmy mají možnost popsat své řízení lidských zdrojů pomocí uzavřených dotazů a podložit to konkrétními důkazy či argumenty. Konečné pořadí pak určí hlasování poroty,“ říká Scott Marlowe z mezinárodní poradenské společnosti Hay Group, která je odborným garantem soutěže. Na dotazník pro firmy se můžete podívat zde.
Menší společnosti uspěly v doplňkové soutěži Zaměstnavatel bez bariér, oceňující zaměstnávání zdravotně postižených. Vyhrála firma Tabuc Pack před společnostmi Svítání plus a Tersil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.