Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Wüstenrot zvýšuje úrok u termínovaných vkladů

Wüstenrot hypoteční banka zvýšila od úterý 8. listopadu úrokové sazby u jednoletých a dvouletých termínovaných vkladů až o 0,65 procentního bodu.

U jednorázového termínovaného vkladu ProZisk vzrostla roční úroková sazba jednoletého vkladu z 2,05 na 2,5 procenta ročně, u vkladu s dvouletou splatností z 2,15 na 2,80 procenta.

Úrokové sazby zvýšila banka také  u Wüstenrot jednorázového termínovaného vkladu.Vklad na jeden rok banka nově úročí 2,5 procenty ročně, u vkladu s dvouletou splatností se úroková sazba zvýšila na 2,6 procenta.

V současné době, kdy se na trhu objevují četné nabídky produktů s komplikovanými podmínkami a skrytými poplatky, jsou vkladové produkty naší banky pro klienty velmi jednoduché. Podmínky produktů jsou transparentní a účty a vklady mohou snadno ovládat přes internet. Další devizou je, že banka neúčtuje žádné poplatky za transakce či změny“, komentuje nabídku Wüstenrot Spořicích účtů a jednorázových termínovaných vkladů Lenka Musilová, vedoucí retailového bankovnictví Wüstenrot hypoteční banky.

Zdroj: Tisková zpráva Wüstenrot hypoteční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.