Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

Wüstenrot pojišťovna inovuje nabídku pojištění motorových vozidel

Pojišťovna Wüstenrot rozšířila možnost sjednání povinného ručení na téměř všechny druhy vozidel používaných v silničním provozu. A přichází také s kompletním pojistným krytím v oblasti havarijního pojištění.

Pojišťovna Wüstenrot nově umožňuje svým klientům pojistit celý vozový park od motocyklů, přes osobní a užitková vozidla, nákladní vozidla, přívěsná vozidla až po traktory. Pojišťovna Wüstenrot je jednou z mála pojišťoven na českém trhu, která stanovuje výši pojistného u povinného ručení na základě výkonu motoru, nikoliv podle objemu.

Další novinkou pojišťovny Wüstenrot je Pojištění allrisk, tedy havarijní pojištění, které klienta chrání v případě poškození, zničení, vandalismu, působení živlu a krádeže vozidla včetně jeho doplňkové výbavy. S povinným ručením i Pojištěním allrisk má klient Wüstenrotu zdarma nadstandardní asistenční služby a navíc 5% slevu z Pojištění allrisk v případě, že si zároveň sjedná i povinné ručení.

Zdroj: Tisková zpráva Wüstenrot pojišťovny

Jeden komentář: “Wüstenrot pojišťovna inovuje nabídku pojištění motorových vozidel”

  1. natalia napsal:

    K ručení od Wustenrot jsem prošla loni když jsem našla výhodnou nabídku přes srovnávač. Manžel plánuje koupi nového auta, kterému plánuji sjednat i havarijné pojištení, zde jsem našla výborné ceny: http://www.ex­presnipojiste­ni.cz/havarij­ni-pojisteni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.