Pondělí 23. listopadu. Svátek má Klement.

Wüstenrot má nového obchodního ředitele

Banky 16.01.2018 | 14:34 0 Komentářů

Novým obchodním ředitelem finanční skupiny Wüstenrot se stal Hanuš Thein. Na pozici obchodního ředitele bude zodpovědný za budování a rozvoj obchodního rezortu.

„Finanční skupinu Wüstenrot vnímám jako silnou a tradiční značku na českém finančním trhu. Společně s mými kolegyněmi a kolegy budeme usilovat o to, abychom byli pro naše klienty i obchodní partnery první volbou v otázce financování bydlení, a naplňovali tak hlavní slogan: Wüstenrot – řešení vašeho bydlení,“ říká Hanuš Thein, obchodní ředitel Wüstenrotu, a dodává: „Jsem si vědom toho, že trh je vysoce konkurenční, ale myslím, že pokud se nám podaří dát dohromady dobrý tým, kvalitní produkty a jednoduché procesy, tak zaujmeme mnohem více obchodních partnerů a samozřejmě i klientů.“

Hanuš Thein přichází do Wüstenrot z České pošty, kde působil na pozici ředitele úseku řízení pobočkové sítě. V loňském roce byl mimo jiné zodpovědný také za vyjednávání nových podmínek poskytování finančních služeb se skupinou ČSOB, za projekt Pošta Partner či za spolupráci s aliančními partnery České pošty.

Zdroj: Tisková zpráva Wüstenrot

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.