Neděle 20. září. Svátek má Oleg.

WOOD & Company pokračuje v expanzi

Investiční banka WOOD & Company pokračuje ve strategii dát dohromady odborníky největšího formátu na rozvíjející se evropské trhy.

Novým členem představenstva společnosti se stal Fritz Schweiger, který dosud působil ve společnosti UniCredit a rozšířil také tým oddělení investičních analýz a burzovního obchodování.  Má více než patnáctileté zkušenosti v oblasti rozvoje a řízení operací na kapitálových trzích ve střední a východní Evropě.

Dalšími novými členy týmu WOOD & Co. Přícházejícími ze společností ING, UniCredit, Citigroup a Chevreux, se stali také Ashley Keep, Ross McNally, Markus Ulreich a Ioana Pop pro londýnské zastoupení a Patrick Shields, Robert Rethy a Erik Hegedus, kteří posílí analytické týmy v Londýně a Praze.

„Každý z nově přijatých pracovníků znamená další krok kupředu v naplňování naší strategie dát dohromady odborníky největšího formátu na rozvíjející se evropské trhy, kteří budou dále rozvíjet postavení WOOD &Co. coby přední nezávislé investiční banky v regionu. Těšíme se na další obdobná oznámení, která učiníme v následujících měsících,“ uvedl generální ředitel společnosti WOOD &Co. Alan Apter.

Zdroj: Tisková zpráva Wood & Company

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.