Úterý 21. září. Svátek má Matouš.

Vzdělávání, výkonnost a etika – základ kvalitního finančního poradenství

Přestože se na první pohled zdá, že výkonnost je jediným kritériem pro hodnocení kvalita finančních poradců, stále častěji se do popředí dostává také vzdělání, etika a profesionální přístup.

Situace na trhu finančního poradenství se za poslední roky začíná měnit. Přestože je produkce a výkonnost stále jedním z hlavních kritérií při hodnocení poradců, společnosti začínají dávat stále větší důraz na vzdělávání, profesní odbornost, etiku a kontrolní mechanizmy, které by měly zaručit klientům kvalitní služby.

O tom, jaké jsou trendy ve finančním poradenství a co si o tom myslí zástupci některých poradenských firem, čtěte v článku " Finanční poradce: svázán vzděláváním, etikou a vlastní výkonností " na serveru Měšec.cz.

Jeden komentář: “Vzdělávání, výkonnost a etika – základ kvalitního finančního poradenství”

  1. insider napsal:

    To je ovšem neuvěřitelný článek. 🙂 pobavila mě tabulka, kde Fincentrum má 200 poradců a průměr 12 smluv na poradce měsíčně. 🙂 to už je tak do očí bijící lež, že je neuvěřitelné, že to i Nejedlý vůbec může pustit z pusy, když před 14 dny těch poradců dle jejich vlastní tiskové zprávy bylo více než 1000 a průměr na poradce byl tak 2,5 smlouvy.

    Fincentrum už neví, co říkat, aby vypadalo atraktivně – prostě krize a spousta smutných lží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.