Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

Vyjádření AWD Česká republika k dnešnímu článku na Investujeme.cz

AWD ČR žádá o korekci článku a zejména jeho titulku, který je velmi zavádějící a nepravdivý a poškozuje dobré jméno společnosti AWD Česká republika. Je pravdou, že pan Tatýrek a několik dalších zaměstnanců AWD ČR odešlo na přelomu roku z AWD ČR, nicméně jejich odchod neměl žádný zásadní vliv na hospodaření společnosti. Naopak předběžné výsledky za první čtvrtletí roku 2011 ukazují nárůst ve všech klíčových oblastech. (Vyjádření AWD ČR)

AWD ČR byla od začátku otevřena korektní dohodě s panem Tatýrkem o jeho odchodu z firmy. K dohodě nakonec nedošlo proto, že AWD získala důkazy o tom, že se za jejími zády podílí na rozjezdu nové konkurenční firmy Maxis a to při zneužití veškerého know-how firmy. V této souvislosti podle nás došlo k porušení vzájemných dohod i zákonů ČR a proto AWD podala trestní oznámení na zneužití informací v obchodním styku na čtyři bývalé pracovníky a v této věci už bylo zahájeno vyšetřování. V průběhu vyšetřování nemůžeme ke kauze poskytovat žádné další informace. 

Máme celou řadu důkazů o nekoretních praktikách, které stály za vznikem společnosti Maxis. Vzhledem k tomu, že nechceme poškozovat trh finančního poradenství, v tuto chvíli tyto informace nezveřejníme. Pokud ale budou pokračovat útoky na naší společnost, jsme připraveni je zveřejnit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.