Pondělí 28. září. Svátek má Václav.

Všichni finanční ředitelé už příští týden do Štiřína!

Třináctý ročník úspěšné konference CFO FORUM, kterou již pravidelně pořádá společnost top vision, pro letošní rok nabízí účastníkům z řad finančních ředitelů, manažerů a podnikatelů zajímavé téma „Rozvoj, investice a reformy“. Dvoudenní program probíhající ve dnech 12. až 13. května v Hotelu Zámku Štiřín bude věnován zejména otázkám možností dlouhodobého rozvoje firem, jejich zeštíhlení a flexibilního i motivačního nastavení.

Za účasti předních odborníků a znalců českého i mezinárodního finančního a obchodního trhu bude diskutována problematika daňových změn a dopadů na podnikání, způsoby efektivního plánování a budování investičních projektů či vztah české podnikatelské sféry s Evropskou unií. V podobě přednášek, společné besedy i kulatých diskusních stolů nabídne 13. CFO FORUM možnost setkat se s osobnostmi české ekonomie a podnikání, sdílet vzájemně profesní zkušenosti i načerpat osobní inspiraci a navázat nové obchodní kontakty.

Společný dopolední program prvního dne otevře otázky věnované daňové problematice, aktuálnímu zhodnocení stavu české ekonomiky i prognózám její budoucnosti. Za účasti Jana Vejmělka, hlavního ekonoma Komerční banky, Ladislava Minčiče, 1. náměstka ministra financí a Jiřího Nekováře, člena skupiny NERV, budou reflektovány dopady vstupu ČR do EU a představen odborný vhled do současné situace českého podnikání. Martin Novák, ředitel divize finance ČEZ, a Patrik Choleva, finanční ředitel SKANSKA, nabídnou profesionální pohled na možnosti rozvoje firem pod správou CFO se zaměřením na otázky likvidity, inovace a hodnoty.

Odpolední paralelní sekce umožní účastníkům zvolit bloky přednášek a diskuzí dle odborného zájmu směrem k tématům zeštíhlování firemních nákladů a řízení velkých investičních projektů za účasti finančního ředitele Škoda Praha Josefa Šáry či orientovat se na otázky podnikání v rámci EU, reforem EU a jejich dopadům na českou podnikatelskou sféru. O svých zkušenostech s volným evropským trhem promluví Mirek Topolánek a Pavel Telička, přičemž odpolední blok bude doplněn o investičně – bankovní besedu na téma kapitálu a komodit. Závěr dne bude věnován společenskému programu, který skýtá možnost osobně prodiskutovat ekonomickou tematiku s kolegy, obchodními partnery i přizvanými odborníky.

Společný dopolední program druhého dne otevře téma dopadu finanční krize na český finanční trh za společné snídaně s viceguvernérem ČNB Vladimírem Tomšíkem. Závěrečné dopolední bloky fóra blíže představí problematiku finančních mechanismů podnikání vrcholových firem a poukáže na význam dokonalé souhry vedení vrcholového managementu, vzájemné komunikace uvnitř firmy i kontinuálního budování motivující a proaktivní firemní kultury.      

Investujeme.cz je mediálním partnerem CFO Fora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.