Pátek 07. května. Svátek má Stanislav.

Vracení peněz od Sky Europe vázne. Kvůli kreditní firmě

Investice 01.05.2009 | 20:49 0 Komentářů

Chyba prý byla u společnosti zpracovávající platby

Brno – Stačí zareagovat na správnou reklamní akci, rychle se rozhodnout, zaplatit platební kartou přes internet a můžete letět do celé Evropy za pár stovek. Právě tato možnost láká zákazníky ke slovenské nízko nákladové letecké společnosti SkyEurope.
V uplynulých měsících však začalo přibývat těch, kdo z nějakého důvodu chtěli od společnosti vrátit peníze. Ať už se jedná o zrušené lety nebo vrácení peněz za poškozené zavazadlo. Na vrácení částky však čekají marně.
Získat peníze zpět jim pomáhá Evropské spotřebitelské centrum. „V posledních dvou týdnech se nám ve spolupráci se slovenskými kolegy podařilo několik případů žádostí o refundace úspěšně uzavřít. Přestože to jde pomalu, spotřebitelé se dočkali plné náhrady za zrušené lety nebo také úhrady za zavazadla poškozená při přepravě,“ uvedl Tomáš Večl, ředitel Evropského spotřebitelského centra při České obchodní inspekci.
Sky Europe: Byli jsme bezmocní
Sama letecká společnost potíže v této oblasti nijak nezastírá. „Ano, bohužel jsme si vědomi, že u některých plateb došlo ke zpoždění refundace. Ačkoliv za to přebíráme veškerou zodpovědnost, viníkem byla společnost, přes niž k nám proudí platby z kreditních karet,“ vysvětlil mluvčí společnosti Tomáš Kika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.