Úterý 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

Volkswagen Financial Services má nového ředitele marketingu

Investice 26.07.2016 | 09:41 0 Komentářů

Novým ředitelem marketingu a retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services se stal Lukáš Cankař (36). Ten měl ve společnosti doposud na starosti oddělení Marketing & Brand Managementu. Nově bude odpovědný i za oddělení Retailového prodeje & Korporátního financování pečující o více jak 250 prodejců koncernových značek.

Lukáš Cankař nastoupil do Volkswagen Financial Services (tehdy ŠkoFINu) hned po zakončení studia na VŠE. Během jedenácti let vystřídal v rámci společnosti několik kvalifikovaných pozic. Začínal na pozici obchodního analytika, posléze byl jako brand manager postupně odpovědný za spolupráci s koncernovými značkami Audi, SEAT a Volkswagen osobní i užitkové vozy. Od roku 2012 vedl tým zahrnující produktový management, Marketing & Brand Management.

Věřím, že jmenování Lukáše Cankaře do vedení retailového prodeje je tím správným krokem k efektivnějšímu řízení firmy a  prohloubení spolupráce jak interně, tak vůči našim partnerům – značkám ŠKODA, Volkswagen osobní a užitkové vozy, Audi, SEAT – a jejich autorizovaným prodejcům. Cílem je poskytování ještě kvalitnějších produktů a služeb komplexně zajišťujících mobilitu našim zákazníkům,“ říká Joachim Ewald, jednatel Volkswagen Financial Services.

Tisková zpráva Volkswagen Financial Services

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.