Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Vladimír Bezděk jako nová posila v EY týmu pojišťovnictví

Od srpna tohoto roku přibude do tým poradenské společnosti EY Vladimír Bezděk, a to na post konzultanta pro oblast pojistného a penzijního trhu, které bude mít na starosti rozvinout. Vladimír Bezděk má 13 leté zkušenosti z pojišťovnictví na pozici CEO u několika společností. 

Od srpna tohoto roku posílí tým poradenské společnosti EY Vladimír Bezděk. V současné době se Bezděk specializuje na oblast investičního životního pojištění, propojování moderních technologií při uzavírání smluv a celkové zjednodušení businessové architektury v pojišťovnách. „Sektor pojišťoven se v posledních letech významně rozvinul. Spousta inovací je inspirována zahraničními trendy a jejich implementace je v českém prostředí velmi specifická. Jsem rád, že se Vladimír rozhodl posílit náš tým a nepochybuji o tom, že díky jeho businessovým zkušenostem společně klientům představíme řadu moderních řešení,“ sdělil Pavel Riegger, vedoucí oddělení consultingu a transakčního poradenství ve společnosti EY.

Vladimír Bezděk má vystudovaný obor finance na Fakultě financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a magisterský titul z ekonomie na univerzitě v Manchesteru. „Po mnoha letech působení v businessu vstupuji do nového prostředí – světa consultingu. Bude pro mě velkou výzvou podílet se na pojišťovnictví a zavádění inovací z jiného úhlu pohledu, než tomu bylo dosud. Těším se na to, že budu moci své zkušenosti zúročit při přípravách komplexních řešení pro naše klienty,“ řekl Vladimír Bezděk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.