Úterý 03. srpna. Svátek má Miluše.

Vladimír Bezděk jako nová posila v EY týmu pojišťovnictví

Od srpna tohoto roku přibude do tým poradenské společnosti EY Vladimír Bezděk, a to na post konzultanta pro oblast pojistného a penzijního trhu, které bude mít na starosti rozvinout. Vladimír Bezděk má 13 leté zkušenosti z pojišťovnictví na pozici CEO u několika společností. 

Od srpna tohoto roku posílí tým poradenské společnosti EY Vladimír Bezděk. V současné době se Bezděk specializuje na oblast investičního životního pojištění, propojování moderních technologií při uzavírání smluv a celkové zjednodušení businessové architektury v pojišťovnách. „Sektor pojišťoven se v posledních letech významně rozvinul. Spousta inovací je inspirována zahraničními trendy a jejich implementace je v českém prostředí velmi specifická. Jsem rád, že se Vladimír rozhodl posílit náš tým a nepochybuji o tom, že díky jeho businessovým zkušenostem společně klientům představíme řadu moderních řešení,“ sdělil Pavel Riegger, vedoucí oddělení consultingu a transakčního poradenství ve společnosti EY.

Vladimír Bezděk má vystudovaný obor finance na Fakultě financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a magisterský titul z ekonomie na univerzitě v Manchesteru. „Po mnoha letech působení v businessu vstupuji do nového prostředí – světa consultingu. Bude pro mě velkou výzvou podílet se na pojišťovnictví a zavádění inovací z jiného úhlu pohledu, než tomu bylo dosud. Těším se na to, že budu moci své zkušenosti zúročit při přípravách komplexních řešení pro naše klienty,“ řekl Vladimír Bezděk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.