Pátek 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Kompletní vedení české Avivy dalo své funkce k dispozici

V souvislosti s připravovanými organizačními změnami v evropské divizi pojišťovací skupiny Aviva se celé současné vedení jejího zastoupení v České republice rozhodlo odstoupit. K odchodu vedení dojde nejpozději k 30. dubnu 2010.

Své pozice dali k dispozici jak generální ředitel a předseda představenstva Karel Veselý, který opouští společnost po 13 letech, tak další členové představenstva – Libor Novák (ředitel pro obchodní rozvoj), Josef Holub (finanční ředitel. Provozní ředitel a člen představenstva Karel Dejmek, který pracoval v Aviva také od roku 1997, ukončil své působení u Aviva již k 31. prosinci 2009.

Tip: o chystaných změnách v organizační struktuře pojišťovny Aviva jsme psali v krátké zprávě " Aviva mění svůj evropský obchodní model ".

"Skupina Aviva hodlá v České republice působit i nadále právě prostřednictvím nové panevropské platformy se sídlem v Irsku. České zastoupení Aviva má sehrát v rámci evropského transformačního procesu určitou testovací roli, jejímž prostřednictvím má také dojít k praktickému odzkoušení některých prvků nového evropského modelu Aviva," uvádí se v tiskové zprávě pojišťovny Aviva.

Kompletní vyjádření pojišťovny Aviva k odchodu managementu naleznete v tiskové zprávě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.