Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

Válka autobazarů: AAA dává trestní oznámení na AutoEsa

Investice 08.11.2010 | 14:13 0 Komentářů

Na diskusním fóru se lidé většinou o autobazarech a jimi nabízených vozech moc pochvalně nevyjadřují

Praha – Boj o svoji dobrou pověst hodlá největší tuzemský autobazar AAA AUTO vést i za pomoci policie. Podává totiž trestní oznámení na konkurenční Auto ESA pro podezření ze spáchání trestného činu.
„V rámci pravidelného monitoringu diskusních fór na internetu jsme zjistili, že poškozující příspěvky na diskusním fóru, kde se návštěvníci vyjadřují ke kvalitě jednotlivých autobazarů pocházejí z jedné IP adresy, a to konkurenční firmy Auto ESA,“ informovala v tiskové zprávě mluvčí AAA Auto Dana Pavlousková.
Autobazar Auto ESA však toto nařčení odmítá. „Rozhodně to není naše záležitost. Popíráme, že bychom s tím měli něco společného,“ řekl pro deník Aktuálně.cz mluvčí Auto ESA Pavel Foltýn.
„Společnost Auto ESA proto požádala administrátora příslušného webu o bližší informace a zároveň zadala interní bezpečnostní audit s cílem vyloučit jakoukoliv možnost zneužití jakékoliv z IP adres společnosti Auto ESA. V rámci probíhajícího auditu nebyly zjištěny žádné indicie, které by směřovaly k potvrzení informace společnosti AAA Auto, resp. administrátora webu reference-autobaru.cz,“ uvedl v prohlášení mluvčí Foltýn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.