Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

Auta za cenu rodinných domů. Můžete je mít na hodinu

Investice 05.04.2010 | 14:11 0 Komentářů

Autopůjčovna nabízí pronájem třeba na pouhou hodinu.

Praha – Miliony na koupi supersportovního auta, jako je Porsche, Ferrari, Asto Martin či Lamborghini, každý nemá. Ale sehnat pár tisíc korun a půjčit si na hodinu, den či víkend některý z automobilů svých snů, to už vypadá dostupněji i pro člověka, který si vydělává běžné peníze.
Právě na takové lidi sází půjčovna exkluzivních vozů. V její garáži si redaktor Aktuálně.cz mohl prohlédnout nejexkluzivnější vozy z její nabídky. Odhadem tyto vozy stály skoro sto milionů korun.
„Zhruba polovina těchto vozů je našich, zbývající polovinu máme zapůjčenou,“ říká jednatel společnosti Martin Cieslar. Autopůjčovnu začali provozovat na podzim 2007 s jedním autem, hned za měsíc pořídili další a v současnosti je v nabídce zhruba dvacet aut.
Lidé chtějí slavné značky
„Zaměřujeme se na ikonické značky, tedy ty, po kterých lidé nejvíce touží,“ vysvětluje Cieslar.  Proto mají v garážích jak Ferrari 360 Modena, tak Lamborghini Gallardo Spyder, tak prakticky kompletní modelovou řadu Porsche, ale i Aston Martin, Jaguar nebo Ford Mustang.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.