Pondělí 01. března. Svátek má Bedřich.

V oblasti operativního leasingu se stala ČSOB Leasing trojkou na trhu

Banky Luboš Svačina 20.03.2009 | 07:33 0 Komentářů

Společnost ČSOB Leasing uzavřela v roce 2008 přes 2000 smluv na operativní leasing automobilů, strojů a zařízení, a to v celkové hodnotě 1,7 miliardy korun bez DPH.

Společnost ČSOB Leasing dosáhla v uplynulém roce 56% růstu v oblasti operativního leasingu, což je téměř třikrát vyšší růstové tempo, než jakého dosáhl v loňském roce celý trh (19,7 %). ČSOB Leasing, největší univerzální leasingová společnost v České republice, se v minulém roce v oblasti operativního leasingu posunula ze čtvrtého na třetí místo na trhu.

„Podle našeho názoru bude rozvoj operativního leasingu pokračovat i letos. Po přijetí chystané novely zákona o DPH se u operativního leasingu otevírají další možnosti, a to zejména pro menší i střední podniky, kam se tato služba nejvíce rozšiřuje. I my se na tuto oblast stále více soustředíme a jsme zde velmi aktivní a úspěšní. Oproti konkurenci máme řadu výhod: největší servisní síť a největší celorepublikovou síť vlastních poboček a obchodních zástupců. Jako univerzální leasingová společnost nabízíme komplexní přístup; financujeme totiž všechny komodity, tedy kromě dopravní techniky i pořízení a provoz strojů a zařízení, zejména stavební a manipulační techniky, ale i informačních technologií,“
říká Petr Jeníček, místopředseda představenstva a výkonný ředitel pro finanční řízení ČSOB Leasing.

Pod obchodní značkou ČSOB Autolease nabízí společnost ČSOB Leasing kompletní řadu produktů a služeb: full service leasing, fleet management, operativní leasing bez služeb i leaseback.

Zdroj:
Tisková zpráva ČSOB Leasing 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.