Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

V Čechách vznikla nová pojišťovna

Investice 22.03.2016 | 17:05 0 Komentářů

Pojišťovna cílí především na nový způsob vedení pojistek. Zaměřovat se bude především na neživotní pojištění. Tedy automobily a nemovitosti. Cílem pojišťovny je dělit se s klienty o zisk.

Hlavním investorem projektu je finanční skupina RSJ Karla Janečka. Prostřednictvím svého investičního fondu RSJ Private Equity investovala do základního kapitálu firmy 143 milionů korun. „Očekáváme zhodnocení prostředků. Je to klasická investice, ale není to něco, kde bychom plánovali za dva až tři roky odejít. Náš investiční horizont je v tomto případě deset a více let,“ řekl šéf RSJ Libor Winkler.

Služby První klubové pojišťovny jsou pouze na doporučení stávajícího člena. Existuje ještě druhý způsob doporučení a tím je žádost na webových stránkách pojišťovny. Pojišťovna uzavírá s každým novým pojistníkem smlouvu, ve které vymezuje, jak bude zacházet s jeho penězi. Garantuje, že si na provoz vezme maximálně 17 procent z vybraného pojistného a zavazuje se vracet pojistníkům tři čtvrtiny zisku. Zároveň nabízí komukoli možnost odejít i v průběhu trvání smlouvy.

Zdroj: Aktualne.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.