Pátek 30. července. Svátek má Bořivoj.

USF přijalo do svých řad společnost Froglet

Investice 13.07.2015 | 18:30 0 Komentářů

Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) přijala do svých řad společnost Froglet. Od založení USF v roce 2006 se jedná o v pořadí jedenácté rozšíření členské základny, které dále posiluje pozici unie a jejích členů ve vztahu k státním orgánům a ostatním profesním sdružením na trhu.

„Unie se za dobu své existence pevně etablovala na finančním trhu jako nejsilnější sdružení finančních zprostředkovatelů a poradců. Každé rozšíření našich řad vnímáme jako posílení této pozice, ale také jako zvýšení odpovědnosti za osud celého našeho odvětví v době nevídaných regulatorních turbulencí. Jsem přesvědčen, že náš nový člen bude v tomto směru jednoznačným přínosem,“ řekl Jiří Šindelář, výkonný ředitel USF.

Petr Kratochvíl za společnost Froglet, s.r.o. komentuje rozhodnutí stát se členem USF takto: „Vstup do USF je z pohledu strategie Froglet důležitým krokem vpřed. Chceme být součástí sdružení, které se aktivně snaží kultivovat trh finančního poradenství. Zároveň vnímáme jako velkou výzvu možnost podílet se na vývoji podnikatelského prostředí v ČR. Věřím, že v rámci unijních orgánů budeme pro unii přínosem, stejně jako bude unie přínosem pro nás.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.