Sobota 25. května. Svátek má Viola.

USF přijala dva nové členy

Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) přijala na dubnovém zasedání dva nové členy. S přijetím společností RUBIKONFIN a The In Group skýtá členská základna USF již dvacet finančně-poradenských společností.

„Pokládáme zájem nových členů o přistoupení k naší Unii za indikátor úspěšnosti naší dosavadní práce. Jde na druhé straně také o odpovědnost za dominantní část finančně-poradenského trhu, kterou musíme promítnout jak do účasti na tvorbě nové legislativy, tak do kultivace trhu jako takového. Rozhodnutí obou nově přijatých společností si velmi vážím a pokládám jejich vstup za potvrzení správnosti našeho kurzu,“ uvedl Jiří Šindelář, předseda představenstva USF.

„Vstup je pro mne významným krokem k dalšímu upevnění pozice naší společnosti na finančním trhu. Zároveň věřím, že v rámci investiční sekce USF budu schopen uplatnit své dlouholeté zkušenosti a znalosti v oblasti investičních služeb,“ vyjádřil se k přijetí Jiří Musil za společnost RUBIKONFIN s.r.o.

Členství v USF považuji za klíčové pro udržení tempa se stále se vyvíjejícím světem financí. Společnost The In Group se zaměřuje na přenesení mezinárodních standardů finančního poradenství do České republiky. Partnerství se skupinou expertů v USF nám umožní vměstnat tyto standardy do regulatorních mantinelů a pravidel dozorovaných ČNB. Tým The In Group, s.r.o. tak bude moci využít svých zkušeností z mezinárodních financí k práci ve prospěch finančního zdraví klientů, na bázi zhodnocení stávajících aktiv a implementace nových strategií. Těšíme se na neocenitelnou podporu, kterou nám členství v USF v tomto směru přinese,“ říká Paul Morrison za The In Group s.r.o.

Zdroj: Tisková zpráva USF

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.