Pondělí 20. ledna. Svátek má Ilona.

Úsek bonitních klientů v ČS povede Jiří Zelinka

Banky Daniel Kuchta 07.04.2010 | 14:56 1 Komentář

Na začátku dubna vznikl v České spořitelně nový úsek zaměřený na klientely z vyššího segmentu, který povede Jiří Zelinka.

Nový úsek banky bude v první fázi poskytovat služby těm klientům HSBC, kteří rozhodli využít služeb České spořitelny, později služby nabídne i širšímu okruhu klientů. V gesci nového úseku je také správa samostatné pobočkové sítě vyhrazené speciálně pro tuto klientelu. V současné době jde o tři pobočky, které otevřely na začátku dubna – dvě pobočky v Praze a jedna v Brně.

„Na nové pozici bych chtěl navázat na své předchozí zkušenosti s vedením vyššího segmentu klientů. Byl bych rád, pokud by se mi podařilo přinést nový rozměr do obsluhy této klientely, “ uvedl Jiří Zelinka, ředitel  úseku Premium centrum České spořitelny. „V oblasti afluentních klientů se chceme více profilovat, a z toho důvodu nyní testujeme nový model obsluhy těchto klientů,“ dodal Jiří Zelinka.

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Jeden komentář: “Úsek bonitních klientů v ČS povede Jiří Zelinka”

  1. blabol napsal:

    To sem zvědavý, jak bude ta jejich péče o bonitní segment vypadat 😀 viděl bych to na spolupráci s profíky na bonitní klientelu z oblasti „finančního poradentsví“. mohli by být dobrý tandem 😀 šup tam IŽP, šup tam druhé IŽP, šup tam immo, a jako top produkt AKC XX zajištěné supervýnosné investice 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.