Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

UniCredit má nového ředitele retailového a privátního bankovnictví

Banky 01.02.2018 | 17:03 0 Komentářů

Novým členem představenstva a ředitelem retailového a privátního bankovnictví UniCredit Bank se od 1. února 2018 stal Tomáš Drábek. Na pozici vystřídal Giovanniho Guidiho, který odchází do penze.

„Velmi mě těší, že Tomáš Drábek posílí vedení UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Jsem přesvědčen, že jeho široké znalosti bankovnictví, potřeb našich klientů včetně jeho manažerských dovedností získaných během jeho dlouholetého působení v UniCredit, budou pro naši banku významným přínosem,“ uvedl ke jmenování nového člena představenstva a ředitele retailového a privátního bankovnictví Jiří Kunert, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia.

Giovanni Guidi strávil ve skupině UniCredit Bank 43 let. „Rád bych poděkoval Giovannimu Guidimu za jeho vynikající práci, kterou pro UniCredit Bank po sedm let v České republice i na Slovensku odvedl. Jeho nasazení a inovativní přístup přispěl k výborným výsledkům naší banky. Přeji mu mnoho dalších osobních úspěchů v jeho nové životní etapě,“ dodal Jiří Kunert.

Zdroj: Tisková zpráva UniCredit Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.