Pondělí 01. března. Svátek má Bedřich.

UniCredit Leasing je novým partnerem financování značek Opel a Chevrolet

Banky Daniel Kuchta 11.03.2009 | 16:22 0 Komentářů

Společnost UniCredit Leasing se stala od letošního roku oficiálním partnerem General Motors pro financování dealerské sítě i nákupu vozů značek Opel a Chevrolet.

Pro financování vozů jmenovaných značek nabídne společnost klientům financování jak leasingem (finančním i operativním), tak i spotřebitelským úvěrem. Partnerství platí pro ČR i SR.

Pro společnost UniCredit Leasing rozhodla především její velmi výhodná produktová nabídka a opravdu bohaté zkušenosti s centrálním financováním, které bude do dealerské sítě vozů Opel a Chevrolet zavádět během druhého čtvrtletí letošního roku,“ uvedl důvody výběru nového financujícího partnera Steffen Raschig, ředitel pro prodej, marketing a poprodejní služby zastoupení GM pro ČR a SR. „Věříme, že výhodné podmínky, které nový finanční partner nabízí, podpoří úspěch a efektivitu našich podnikatelských aktivit.“

Komentář investujeme: Společnost Opel, která je dlouhodobě vlastněná koncernem General Motors, se podobně, jako její matka, dostává v poslední době do problémů a podle všeho bez vládní pomoci dlouho nepřežije. Mateřská společnost na její podporu mít peníze nebude a Německá vláda se zatím k pomoci staví dost skepticky. Otázkou tedy je, jestli bude o pár měsíců co prodávat.

Zdroj: Tisková zpráva UniCredit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.